טרנדים בתספורות נשים

טרנדים בתספורות נשים

למראה השיער שלנו חשיבות רבה, כאשר אחת למספר חודשים, כל אחת מאתנו קובעת תור למספרה שלה במטרה להתעדכן ולהתחדש בתספורת קצת שונה מהפעם הקודמת.

העניין הוא שהדרך שבה השיער שלנו נראה ומתוחזק לאורך כל השנה, משפיע באופן ישיר על הביטחון והדימוי העצמי שלנו.

תספורת שמתאימה למבנה הפנים, לסגנון הלבוש ולאישיות שלנו היא ממש סוג של יצירת אמנות. לא כל אחד מסוגל להתאים לנו את התספורת המושלמת, שכן זה דורש המון דיוק, בעיקר כאשר מדובר גם בשילוב עם צבע מסוים.

בכל שנה מופיעות במגזינים, בשלטי החוצות, בפרסומות הטלוויזיה לצד העיתונות המסורתית וערוצי האופנה המובילים בעולם בדוגמניות מהממות אשר מסופרות בכל פעם בצורה שונה. טנרדים בתספורות נשים מקבילים לעולם העיצוב והאופנה, שכן אחת לשנה אנו מתעדכנים בצבעים, בצורות, בחומרים וזה משהו שמתחלף כל הזמן.

אם עד לפני שנה נחשפנו לתספורות ארוכות המשלבות את טכניקות ההחלקה, השנה נפרדנו מהן ועברנו להתמקד בעיקר בתספורות באורכים קצרים עד בינוניים ובנוסף הפוני על כל צורותיו חזר אלינו ובגדול.

דגשים חשובים בתספורת מקצועית — איך תשדרגו את הידע שלכם בתספורות ובטרנדים?

לפני שמתעדכנים בטרנדים, חייבים לדעת את הבסיס של הבסיס. קורס תספורות קלאסי אותי פיתח ובנה אודי ביטון הנחשב לאחד מהספרים הבכירים בישראל, משלב 15 מפגשים הנפרסים על פני 4 חודשים. כל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות. במהלך הקורס מקבלים התמחות תוך תרגול מעשי בסלון שלנו עם עבודה על דוגמניות שיער. הרעיון הוא להעניק ידע, כלים וטכניקות לכל מי שחושב שיש לו את זה ורוצה להשתלב בתעשייה או לשדרג את הידע הקיים שלו. אודי ביטון, שבעצם היה חלק בלתי נפרד מניהול האקדמיה של Tony& Guy בלונדון במשך מספר שנים, בנה 8 קווים קלאסיים מודרניים המאגדים בתוכם את כל הטכניקות החשובות ליצירת תספורת מושלמת.

לפרטים נוספים אודות הקורס, אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות