קורס ספרות עיצוב שיער – הקריירה הבאה שלך

קורס ספרות עיצוב שיער - הקריירה הבאה שלך

אם גם את או אתה חולמים להיות מעצבי שיער, הפוסט הבא בדיוק בשבילך. קורס ספרות עיצוב שיער – הקריירה הבאה שלך.

למה דווקא ספרות ועיצוב שיער?

מדובר במקצוע עשיר, מגוון, ייחודי, צבעוני, מלא סיפוק ויחד עם זאת גם מאוד מתגמל. כמובן שכמו בכל מקצוע, קודם כל אנחנו צריכים להשתפשף ולצבור את הניסיון הדרוש, אבל כשעולים על הגל, זה קורה. בנוסף, מדובר בתחום שכל הזמן יש בו טרנדים וחידושים שהופכים את המקצוע לעוד יותר מרתק.

למה אצלנו?

קורס ספרות ועיצוב שיער מטעם האקדמיה של דיויד ואודי נחשב לקורס המורחב והמקיף ביותר ללימודי ספרות בישראל. אנו שואפים למצוינות ולטוב ביותר.

לא רק שמדובר בלימודים מעמיקים, הייחודיות של הקורס היא בכך שלכל תלמיד מותאמת תכנית אישית וספציפית בהתאם לקצב ההתקדמות שלו. בנוסף, לא רק שהידע והכלים שתקבלו יסייעו לכם בתחילת הדרך וגם בהמשכה, אלא שבמהלך הקורס אתם מתנסים בעבודה מעשית על דוגמניות שיער ובתום הקורס אנו מתחייבים בפניכם שתצאו לדרך עם כל הכלים והידע הדרושים ותוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון של מקומות עם כל הידע וההבנה הדרושים לכם.

איך זה עובד?

למעשה, הקורס שלנו מורכב מ-4 קורסים מבניים כאשר כל תלמיד עובר לפחות 53 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד.

קורס מספר 1 – קורס בסיס

קורס הכנה לספרים ומעצבי שיער בתחילת דרכם. הקורס כולל 10 מפגשים ובו תלמדו ותתרגלו את בסיס המקצוע. תכירו את סוגי השיער השונים ואת תהליכי הטיפול בכל סוג שיער, תקבלו כלי עבודה מצוינים שיסייעו לכם להבין איך מטפלים בכל סוג שיער. בנוסף, תלמדו על סוגי פנים שונים שיסייעו לכם להתאים את התספורת הנכונה, חלוקות שיער, גלגול רולים, שיטות ייחודיות לעיצוב שיער ועוד. בקורס תלמדו מושגי יסוד הקשורים למקצוע ואת הכלים והמיומנויות הבסיסיים לעיצוב שיער.

קורס מספר 2 קורס כימיה גוונים וצבע, המסלול המורכב

קורס הנמשך 4 חודשים ומורכב מ- 15 מפגשי עומק. כל מפגש נמשך 4 שעות. במהלך הקורס תלמדו על סוגי החומרים והצבע השונים ואיך לשלב אותם בסוגי שיער שונים. הקורס מועבר על ידי אודי ביטון שהוא המעצב היחידי בישראל עם מומחיות בדרגת מאסטר אותו רכש באירופה. בקורס לומדים איך לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים בשיער ואיך הם משפיעים על התהליך הכימי, נלמד על תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגוון העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי הגוון ועוד.

קורס ספרות 3- קורס תספורות קלאסי ומודרני

המסלול מורכב מ-15 מפגשי עומק הפרסים על פני 4 חודשים, כל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות. הקורס משלב בין ידע פרקטי לתרגול מעשי על דוגמניות שיער. הקורס פותח על ידי אודי ביטון שבעבר היה אחראי על פיתוח קווים באקדמיה הידועה של טוני וגיא בלונדון. הקורס מעניק כלים ייחודיים לעיצוב וגזירה במגוון טכניקות במטרה לשמור על הקו העיצובי של התספורת למשך זמן.

קורס ספרות 4 – קורס תסרוקות

המסלול מורכב מ-13 מפגשים, כל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות. הקורס מועבר על ידי המאסטר לתסרוקות דיויס ביטון. הקורס נותן מענה מלא לאנשי מקצועות היופי ומעצבי השיער שרוצים להעשיר את הידע המקצועי שלהם בתחום ולהעניק שירות נוסף לקהל הלקוחות שלהם.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים מקצועית בשווי 3,000 שקלים הכוללת מספריים, פן מקצועי, מסלסל מקצועי, ראשי אימון לתסרוקות, סיכות, קליפסים, חוברות לימוד ועוד. בסיום הקורס יקבלו הבוגרים תעודות מטעם האקדמי של דיויס, אודי ולוריאל. לפרטים נוספים אודות הקורס אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות