החלקת שיער – כל מה שאת צריכה לדעת

החלקת שיער - כל מה שאת צריכה לדעת

בתור מעצבי שיער אנו נחשפים לקשת רחבה של שאלות הקשורות לאחד מהתהליכים הפופולריים בשנים האחרונות – החלקת שיער.

לכן, בחרנו אחת ולתמיד לעשות לכן קצת סדר בבלאגן. החלקת שיער – כל מה שאת צריכה לדעת. אז לפני שנתחיל לספר לכם על תהליך ההחלקה ועל היתרונות של החלקה קראטין, כולנו מבינים עד כמה החלקה יכולה לשנות לגמרי את החיים שלנו במובן הטוב של המילה.

הרי יש כל מיני תקופות בחיים והשיער שלנו משתנה כל הזמן. למשל, אחרי לידה אנו חוות נשירה אדירה בעקבות השינויים ההורמונליים הקיצוניים שהגוף שלנו עובר.

כתוצאה מכך, השיער מתחדש וצומח שוב ואז הרבה פעמים אנחנו לא מצליחות לסדר אותו כמו שהיינו רגילות בתקופות של לפני ההיריון. בנוסף, כשאנחנו חוות איזשהו שינוי קיצוני בחיים שלנו או נמצאות בתקופה של משבר, השיער שלנו חווה את הלחץ ביחד אתנו, שכן גוף ונפש מחוברים. בדיוק במקרים כאלה כדי לנו לחשוב ברצינות על החלקה משקמת.

מהי בכלל החלקה משקמת?

ובכן, כאן בדיוק נכנס הבלבול שדיברנו עליו קודם לכן. מכיוון שהחלקות שיער הפכו לטרנד שכבש בסערה את לבבותיהן של כל כך הרבה נשים ברחבי העולם, נכנסו למשחק כל מיני סוגים של החלקות וכך אחת שונה מהאחרת. החלקה יפנית, החלקה אורגנית וכדומה… חשוב להבין! יש רק סוג אחד של החלקה משקמת. כזו שבאמת משקמת את השיער שלנו והיא שונה לגמרי מכל סוגי ההחלקות. להחלקה הזו קוראים החלקה קראטין. למעשה, החלקת קראטין מצפה את השערה ובכך השכבה החיצונית שלה מה שנקרא בשפה המקצועית גם קשקשת, נסגרת מחדש ולא חודרת אל תוך השכבה הפנימית של השערה הנקראת קורטס. בשונה מהחלקות אחרות, החלקת קראטין לא משנה את מבנה השערה ולכן היא לא הורסת או מזיקה לשיער שלנו.

למעשה, השיער שלנו בנוי מקראטין ועם הזמן הוא נפגע כתוצאה מנזקי מזג האוויר, מלחים, חפיפות, מסלסלים, צבע, הבהרות, חשיפה לשמש, החלקות כימיות ועוד… מה שקורה הוא שקשקשת השערה נפתחת ואז השיער מתייבש ומאבד מהברק ומהמראה הטבעי שלו.

היתרונות של החלקת קראטין משקמת

מדובר בסוג של טיפול. ברגע שאנחנו בוחרים לעשות החלקת קראטין אנחנו מחזירים לשיער שלנו את הקראטין שאבד לו וסוגרים את הקשקשת בחזרה. אנחנו בעצם גורמים לשיער שלנו לחזור למצב הטבעי הראשוני שלו. זו הסיבה שהחלקת קריאטין משקמת גורמת לשיער להיות מלא ברק לאורך זמן ומעניקה לו בדיוק את המראה שאנחנו רוצות. בנוסף ההחלקה הזו מאפשרת לנו לסדר את השיער שלנו איך שאנחנו רוצות, בלי מלחמות ובלי מאבקים.

למי זה מתאים?

היתרון הבולט ביותר של החלקה זו הוא שהיא מתאימה לכל סוגי השיער. גם לשיער טבעי וגם לשיער שעבר כל מיני סוגים של טיפולים כמו החלקות עם חומרים כימיים למשל.

כמה זמן זה מחזיק?

ובכן זה מאוד משתנה ותלוי איך את מטפלת בשיער שלך אחרי ההחלקה. בעיקרון, החלקת קראטין משקמת מחזיקה בין 3-5 חודשים, תלוי כמה את חופפת ובאיזה תכשירים את בוחרת להשתמש. כדאי לעשות שימוש רק במוצרים שלא מכילים מלחים ופראבנים למיניהם ורק בכאלה המיועדים לשיער שעבר החלקת קריאטין. בימי הקיץ, מומלץ לפני שנכנסים לבריכה או לים, למרוח מסיכה כדי למנוע חשיפה של השיער לחומרים המזיקים הללו.

רוצה לשמוע עוד מידע על החלקה משקמת? השאירי את הפרטים שלכם ונשמח ליצור אתך קשר בהקדם.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות