הקרטין הנו חלבון בלתי מסיס המהווה חלק בלתי נפרד ממבנה סיב השערה. אבדן קבוע של קרטין, כתוצאה מפעולות ופרוצדורות כימיות שונות, יגרום לשיער להיראות יבש ופגום.

החלקת קראטין מאפשרת לחומרים הפעילים לחדור אל הסדקים הקיימים בסיב השערה הפגומה וליצור ציפוי עדין (למינציה) של קרטין על גבי השערה. חשוב לציין כי ציפוי זה אינו תמידי ויש לחדש את ההחלקה כל מספר חודשים.

רוב ההחלקות הקיימות כיום בשוק כוללות שימוש במגוון רחב מאד של חומרים – כימיים ואורגניים כאחד. החלקת קרטין, לעומת זאת, מכילה בעיקר את רכיב הקרטין ולכן היא מיועדת בעיקר כטיפול משלים או זמני לסוגי שיער שונים. החלקת קראטין תוכל לסייע לך לשמור על שיערך חיוני, על אף שעבר תהליך כימי כלשהו. חשוב לזכור כי כשיטת החלקה אינדיבידואלית – היא זמנית בלבד.

החלקת קרטין אינה אפקטיבית עבור נשים בעלות שיער בתולי, שלא עבר תהליכים כימיים שונים(צבע, פסים, הבהרה וכד') ולכן אין אנו ממליצים עליה לנשים אלו. דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד. אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות