כשאומנות וכימיה נפגשים: קורס כימיה

כשאומנות וכימיה נפגשים: קורס כימיה

לא סתם אומרים שעיצוב שיער זו אמנות של ממש. עיצוב שיער הוא שילוב בין יצירתיות אינסופית, התאמת סגנון ייחודי וסטייל. לכל אחד ואחת מאיתנו יש שיער שונה לגמרי ולכן כל שיער זקוק ליחס שונה וספציפי.

כאשר השיער שלנו נראה טוב, מסופר בתספורת שמתאימה למבנה הפנים ולא פחות חשוב צבוע בצבע המתאים לסטייל האישי שלנו, לסוג השיער שיש לנו, לגוון העור בשילוב עם הטעם האישי שלנו, התחושה היא מדהימה ותורמת רבות לביטחון ולדימוי העצמי שלנו.

הרעיון הוא לבצע התאמה אישית בתהליך עיצוב השיער הן בתספורת שאנו בוחרים, הן בצבע והן באורך. שאומנות וכימיה נפגשים: קורס כימיה.

מסתבר, שאת לימודי הכימיה לא סיימנו בתיכון וכדי להפוך ולהיות מעצבי שיער ברמה הכי גבוהה שאפשר, אנו ממליצים לכם לעבור קורס כימיה שיעביר אתכם למגרש של הגדולים ויאפשר לכם להבין איך כל חומר עובד בצורה מסוימת ובתהליך מסוים על השיער ואיך להתאים את החומרים הנכונים לסוגי השיער השונים.

בקורס גם לומדים איך לערבב כל מיני סוגים של חומרים, מה התוצאה הסופית שמתקבלת ואיך כל חומר משפיע על כל שיער. כאמור, כל סוג שיער הוא שונה, מורכב אחרת ולכן חשוב ללמוד את התורה הזו כדי שנוכל לבצע התאמה מושלמת לכל לקוחה שמגיעה אלינו למספרה.

קצת רקע

את הקורס מעביר מעצב השיער אודי ביטון שנחשב לאחד המדריכים המקצועיים והבכירים בארץ. בעבר, ניהל אודי את מחלקת הכימיה בסניף המרכזי של טוני וגיא בלונדון. יש לו תואר נדיר של רויאל הנקרא Speciailist, תואר בו מחזיקים רק 400 מעצבי שיער ברחבי העולם.

למי זה מתאים?

למעצבי שיער אשר רוצים לקחת את הידע המקצועי שלהם צעד אחד קדימה ולהבין את ההיגיון אשר עומד מאחורי תורת הצבעים והחומרים.

מה לומדים?

בקורס לומדים את תורת הכימיה. הלימודים מאוד מגוונים ובהם לומדים את סוגי החומרים השונים, על מבנה השיער, איך מומלץ לטפל בכל סוג שיער בצורה הטובה ביותר, איך לשמור על שיער בריא, איך כל חומר משפיע על כל שיער ועוד. בתחילת הקורס נבין על תהליך ייעוץ ודיאגנוזה, עושים היכרות מעמיקה עם צבעי היסוד, בסיס טבעי של השיער ופיגמנטים טבעיים.

בנוסף, מבינים את מבנה השיערה לעומק, לומדים על שיטות לאבחון השיער, מכירים ולומדים על מגוון של מוצרים מעולם הכימיה. לאחר מכן נלמד על טכניקות שונות של הבהרת שיער טבעי, טכניקות ושיטות לצביעת השיער ולשינוי הגוון הקיים. נלמד איך מאבחנים ומתאימים את הגוון המתאים ביותר לכל לקוח ולקוחה תוך כדי עבודה במספרה.

בנוסף:

  • תיקוני צבע משיער בהיר לכהה ומשיער כהה לבהיר.
  • אבחון פיגמנטים טבעיים והשפעתם על תוצאות ההליך הכימי.
  • שינוי גוון על אותו בסיס.
  • התאמת הטונים לגווני העור.
  • ועוד…

הלימודים משלבים בין ידע תאורטי לחלק פרקטי בו מיישמים את מה שנלמד בלייב.

כמה זמן נמשך הקורס?

הקורס נמשך 15 מפגשים חד שבועיים, כאשר כל מפגש נמשך 4 שעות אקדמיות.

במסגרת הקורס תוכלו ליהנות ולהתנסות משעות ארוכות ומרובות של תרגול בסלון המתמחים. העבודה נעשית על דוגמניות אמיתיות. תוך מספר חודשים תוכלו לצאת מהקורס עם כל הכלים והידע המקצועי הדרוש לכם כדי שתוכלו להתאים לכל לקוח ולקוח את הלוק המושלם עם ביטחון מלא.

למידע נוסף אודות הקורס שלנו, השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם עם מענה מדויק על כל השאלות.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות