צרו קשר

ויה ביגינר לוגו עיצוב שיער

קורס ספרות בפיקוח משרד הכלכלה למתחילים

540 שעות לימוד אקדמאיות

מסלול הלימוד הבסיסי והמיוחד להכשרת מעצבי שיער ספרות נשים סוג 1 בפיקוח ממשלתי של משרד הכלכלה, תוך הטעמת הידע, הניסיון והחזון של דיוויס ואודי לפיתוח מעצבי השיער מקצועיים בשילוב מסלול עיצוב שיער לגברים, המפתחים את הכישרון הטבעי והמודעות האסתטית של כל סטודנט.

מטרה: הכשרת והסמכת מעצבי שיער לגברים ולילדים ולמעצבי שיער סוג 1, כולל תעודת מקצוע ממשלתית של משרד הכלכלה.
קהל היעד: הציבור הרחב עם או בלי ניסיון קודם, בעלי חוש אסתטי ומשיכה לתחומי העיצוב והיופי הרואים בתחום עיצוב השיער מקצוע וקריירה, עם הסמכה ישראלית ובינלאומית.
תוכנית הלימודים: תכנית הלימודים משלבת חומר תיאורטי בכתב, וידאו, מצגות, תרגולים מעשיים והנחייה אישית. העשרה והרחבה בתכנון וביזמות להקמת עסק פרטי ותוספת ייחודית לאקדמיה של דיוויס ואודי: כימיה והתנסות אינטראקטיבית לשיפור המיומנות והקניית בטחון אישי, מעשי ומקצועי!
השמה: בוגרי הקורס מבוקשים, נדרשים ומופנים באמצעותינו לעבודה במספרות ברחבי הארץ.

נושאי הלימוד בקורס תספורות למתחילים:

מבואות עיוניים; תספורות נשים; עיצובי שיער בפן; תסרוקות בסיס; צבע; פסים; גוונים; סלסול; החלקה; התאמת התספורת למראה ולצורת הפנים; טכניקות בסיסיות ומתקדמות בתספורות גברים וילדים; תרגול מונחים והתמחות על לקוחות המספרה; לימודים עיוניים בכיתה בשילוב תרגולים והתנסות מעשית על גבי בובות הדגמה והתנסות פעילה ומבוקרת ללקוחות המספרה.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, בשווי 3,000 ₪ הכוללת:

  • חוברת לימוד
  • ציוד מקצועי לתרגול ועבודה מעשית
  • דגמי ראש בובה

תעודות:

  • תעודת גמר ממשלתית- ספרות נשים סוג 1
  • תעודת מקצוע כימיה בסיסי, מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
  • דיפלומת עיצוב שיער – מסלול בסיסי, מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
  • תעודה בינלאומית מטעם לוריאל

 

מועדי פתיחת הקורסים הבאים:

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

עבודות תלמידים והמלצות

כשהחלטתי ללמוד עיצוב שיער, היה ברור לי שאני חייב ללמוד מהטובים ביותר. הלימודים באקדמיה של דיוויס ואודי העניקו לי ידע מקצועי והרבה ביטחון עצמי. כיום אני עובד במספרה ומיישם את כל מה שלמדתי וכך אני מגיע לתוצאות יפות ומקצועיות. אודי מורה מקצועי, אדיב, סובלני ועוזר לכולם, תמיד היה שם בשבילנו. דיוויס לא השאיר לנו מקום לשאלות, תמיד נגע בכל הנקודות וידע להעביר את החומר ברמה הגבוהה ובצורה הטובה ביותר. הצוות באקדמיה מאוד עוזר ודוחף את התלמידים להצליח ולהיות הכי טובים.
אדם עזריה
אדם עזריה
בוגר כל הקורסים למתחילים
בת 22 עובדת כחצי שנה במספרת ``גזור`` בתל אביב. גרתי כל חיי במעלות וכשהחלטתי ללמוד ספרות הבנתי ששווה לי לעבור למרכז בשביל ללמוד באקדמיה של דיוויס ואודי. ביררתי לפני כן על בתי ספר לספרות בכל הארץ וכשנכנסתי לאקדמיה של דיוויס ואודי ישר הבנתי ששם אני רוצה ללמוד. הרושם הראשוני היה מהמקום היוקרתי והיפהפה, התרשמתי מהאדיבות ומהיחס החם של כל הצוות. היום, לאחר שסיימתי את לימודיי באקדמיה אני יודעת שלמדתי מקצוע שמשרת אותי כל יום. הלימודים הם ברמה גבוהה מאוד והם עזרו לי לקבל בסיס חזק ויציב, הביטחון העצמי שלי מאוד גבוה ואני עובדת בצורה מדויקת בדיוק כמו שהמדריכים לימוד אותי. דיוויס ואודי תמכו ולימדו אותי בצורה הטובה ביותר, תמיד הרגשתי שיש לי למי לפנות. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה ללמוד ברמה הגבוהה ביותר ולהתפתח בתחום לבוא וללמוד אצל דיוויס ואודי.
שיראל ממן
שיראל ממן
בוגרת כל הקורסים למתחילים
תמיד חלמתי ללמוד ספרות ודמיינתי את עצמי לומדת בחו``ל אבל כשהבנתי שיש בארץ אקדמיה שמלמדת את השיטות המובילות בעולם, לא היה לי ספק ששם אני הולכת ללמוד. בזכות הלימודים באקדמיה התאהבתי במקצוע, הידע שרכשתי באקדמיה נתן לי מקצוע מרתק והמון ביטחון. דיוויס ואודי לימדו אותי כיצד להתמודד עם לקוחות, איך לגשת אליהם, איך להבין אותם וכמובן איך לתת להם את הטיפול הטוב ביותר. אודי מעביר את הנושאים בצורה הכי טובה, עניינית ומובנת. הוא תמיד נמצא שם בשבילנו, הוא מלמד בגובה העיניים את כל סודות המקצוע מה שנותן לנו את הרצון להמשיך ללמוד ממנו עוד ועוד. השיטות והטכניקות של דיוויס לעיצוב תסרוקות סידרו לי את כל התהליך של בניית תסרוקות. דיוויס הוא מנטור שלי אני עושה כל מאמץ תמיד כדי ללמוד ממנו ולראות אותו עובד או מלמד.
אורלי והב
אורלי והב
לומדת במסלול כל הקורסים למתחילים