המדריך השלם להחלקות שיער

המדריך השלם להחלקות שיער

בתור מעצבי שיער אנו נתקלים בכל יום מחדש בכל מיני שאלות הקשורות להחלקות שיער. איך התהליך מתבצע, מה ההבדל בין סוגי ההחלקות השונות, האם זה מזיק או משקם, כמה זמן זה מחזיק מעמד ולמי זה בכלל מתאים?

לכן, בחרנו אחת ולתמיד לעשות לכן קצת סדר בבלאגן ולכתוב עבורכן את המדריך השלם להחלקות שיער.

יש כל כך הרבה מידע סביב הנושא הזה של החלקות שיער ורק השמות יכולים ממש לבלבל אותנו. החלקה ברזילאית, החלקה יפנית, החלקה אורגנית, החלקת קריאטין ועוד ועוד. הבעיה עם כל המידע הזה הוא בכך שזה הופך את כל העולם של החלקות לפרוץ.

אז בואו נתחיל מהבסיס של הבסיס למעשה, ניתן לחלק את סוגי ההחלקות לשניים. נקודה. אל תתנו לאף אחד לבלבל אתכם. כדי להשפיע על מבנה השיערה אנחנו קודם כל צריכים לפתוח את הקשרים המולקולריים בפרק זמן קצר יחסית שלו וכך לבנות לו צורה חדשה.

  1. החלקה קלקלית – החלקה שהופכת את השיער לחלק בלבד. ה- PH של החלקה זו הינו נמוך יותר. בהחלקה זו אנו משנים את השיערה באופן קבוע.
  2. החלקה חומצית – בהחלקה זו ניתן להשפיע יותר על מבנה השיערה ולשחק עם התהליך. כלומר, השיער לא חייב להיות חלק מובהק.

חשוב להבין שהשיער גדל באופן הטבעי שלו וזה שאנחנו עושים החלקה זה לא אומר שהשיער יגדל חלק.

את ההחלקה מתאימים לפי סוג השיער

בתור מעצבי שיער עלינו קודם כל לזהות את המצב שבו השיערה נמצאת ולפי זה לקבוע את סוג ההחלקה שמתאימה לך. יש כאן אחריות מאוד גדולה. זיהוי לקוי יכול לגרום לבחירה לא נכונה של ההחלקה.

במיוחד שמדובר בהחלקה קבועה. כאן בעצם הרבה אנשים קוראים לסוג הזה של ההחלקה, החלקה יפנית. בשפה המקצועית, שוב כדי לחדד את הנושא – החלקה קלקלית.

העניין הוא, שבדומה להמון תחומים אחרים מעולם הרפואה האסתטית והקוסמטיקה, גם העולם הזה של טיפוח השיער, עבר המון שינויים והתקדם מאוד בשנים האחרונות. לכן, ניתן להשפיע על הקשרים המולקולריים של השיער באופן מבוקר ומאוזן. אני יכול להחליק את השיער אבל עדיין לעצב אותו.

האם החלקה מתאימה לכל אחת?

כן בהחלטה. כל עוד בחרנו את סוג ההחלקה הנכון, אין בעיה שכל אחת תעבור החלקה.

כמה זמן זה לוקח?

בין שעתיים או שלוש, לפעמים אפילו ארבע. ככל שהשיער שלנו ארוך יותר ויש יותר ממנו, ככה ההחלקה תימשך זמן רב יותר.

מה לגבי תחזוקה?

פשוט מאוד. הכי חשוב זה לעשות שימוש בשמפו ומסיכה ללא מלחים המיועדים לשיער שעבר החלקה. לא כל מוצר שהוא נטול מלחים מתאים להחלקה.

מעוניינת לשמוע פרטים נוספים על החלקה? צרי איתנו קשר ונשמח לתת לך מענה לכל השאלות.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות