החלקה אורגנית – האם היא מתאימה לכל אחת?

החלקה אורגנית - האם היא מתאימה לכל אחת?

יש לא מעט שיעידו כי החלקה אורגנית היא סוג של חלום שיתגשם. לקום בכל בוקר עם שיער בוהק, חלק וכזה שמסתדר ללא כל בעיה, ללא פנים וללא מחליקים. מדובר במהפכה מטורפת של השנים האחרונות, תהליך הגורם לנערות ונשים רבות להרגיש ביטחון, לחסוך זמן התארגנות יקר, להימנע מהתעסקות עם סידור השיער בכל פעם מחדש ובקיצור, שיפור ניכר באיכות החיים

השאלה היא האם החלקה אורגנית מתאימה לכולן?. אז לפני שנענה על השאלה הזו, חשוב קודם כל להבין מהי החלקה אורגנית?. 

בעיקרון החלקה אורגנית היא החלקה המבוססת על רכיבים טבעיים וחומרים שיש לנו באופן טבעי בשיער. החומר המחליק מבוסס על חומצות אמינו. בעוד בהחלקות אחרות נעשה הרס של קשרי הגופרית המכונים S-S של חלבון הקראטין ואנו בונים את הקשרים הללו מחדש (קראו על החלקת קראטין), בהחלקה אורגנית, אין שבירה של אותם קשרים, רק הרחבה שלהם והשיער הופך חלק יותר. בנוסף, בשונה מהחלקות אחרות, בהחלקה אורגנית אין צורך למרוח חומר מנטרל בסיום התהליך, משום שתפקידו של החומר הזה הוא לחדש את קשרי הגופרית שנשברו, אך כאמור בהחלקה אורגנית אין שבירה שלהם. 

אז מי יכולה לעשות החלקה אורגנית?

החלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער ולמעשה זה גם אחד היתרונות הכי בולטים שלה. היא מתאימה לשיער מאוד מקורזל, מתולתל, גלי, יבש, פגום או שרוף. ההחלקה כאמור איננה פוגעת במבנה השיערה והרכיבים שבה מגנים על השיער שלנו. גם נשים בהריון יכולות לעבור החלקה אורגני, זאת בשונה מהחלקות אחרות המכילות פורמלין שאינו בטוח למריחה על השיער בתקופת ההיריון.

מי לא יכולה לעשות החלקה אורגנית?

מי שלא יכולה לעבור החלקה אורגנית היא מי שיש לה שיער מאוד מאוד קצר

האם יש הגבלה של גיל?

ניתן להתחיל לעבור החלקה אורגנית כבר מגיל 10. נשים מבוגרות בגילאי 50 ומעלה יכולות לעשות החלקה אורגנית ללא חשש

החלקה אורגנית – מה היא מכילה? 

מגוון של רכיבים מזינים אורגניים כמו שמנים ייחודיים: שמן ארגון, אגוז שיאה, קקאו, חלבון אורז, שמן ארגון, ויטמין E המסייע בחיזוק השיערה, אומגה 6, נוגדי חמצון, חומצות אמינו וחלבון קראטין

האם אני צריכה לייבש את השיער בפן אחרי החפיפה?

לא. בהחלקה אורגנית השיער אמור להיות חלק לגמרי מיד לאחר החפיפה.

לסיכום, אין ספק כי החלקת שיער משפרת את איכות השיער וגם את איכות החיים, תורמת לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי, חוסכת לנו זמן יקר ובטווח הארוך גם כסף. מדובר בהחלקה שמחזיקה מעמד לאורך חודשים ארוכים, אין צורך לתחזק אותה פרט לחפיפה עם שמפו ומסכה המיועדים להחלקה אורגניתלפרטים נוספים וקביעת תור להחלקה אורגנית, תספורת, צבע או שילוב שלהם, צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות