תסרוקת לאירוע לבעלות תלתלים

תחום ביצוע תסרוקות הערב לנשים ולכלות בעלות תלתלים הוא שטח מאד רחב המצריך ידע רב. עם זאת מדובר בתחום מאד יצירתי בו הספר יכול לתת דרור לרעיונות עיצוביים נפלאים שלו וכך להעניק לכל לקוחה תסרוקת יוצאת דופן שתזכה לשבחים רבים.

תסרוקת לאירוע לבעלות תלתלים 

 

כדי ליצור תסרוקת מושלמת יש לבצע כמה פעולות ראשוניות כמו אבחון סוג השיער וקבלת החלטה איזה סוג של תסרוקת תהיה המתאימה ביותר עבורה, בהתאם למבנה הפנים שלה.

יש לקוחות שיש להן חלום או רצון איך ייראה השיער שלהן באירוע ולכן הן מבקשות לבצע תסרוקות על פי כמה אבני דרך שהן חשובות להן. לקוחות אחרות מעניקות למעצב השיער דרור, שיעשה כל מה שהוא חושב שיהיה המתאים ביותר לערב זה.

תסרוקת לאירוע לבעלת תלתלים היא תסרוקת מורכבת ואפשר לשלב בה כמה אלמנטים כמו תלתלים בכל היקף השיער או בחלק ממנו, שיער שהוא בחלקו חלק ופזור, חלק מהשיער בחלק הקידמי של הראש שהוא מוגבה, שיער אסוף וממנו יורדים התלתלים ושילוב של צמות קלועות במיקומים מסוימים.

לאור האפשרויות הרבות והרצון ליצור תסרוקת ייחודית ומרשימה מאד, מתכנן מראש מעצב השיער את התסרוקת שתהיה המחמיאה ביותר לכל אישה. אצל רבות הוא יחליט להעלות חלק מהשיער כלפי מעלה ולאסוף אותו וכך ליצור שיער שופע ומתולתל היורד כלפי מטה. במקרים אחרים הוא יעדיף לקלוע כמה צמות בחלק הקדמי של הראש ומהן ליצור תלתלים שיתגלגלו כלפי מטה.

השיער המתולתל מאפשר ליצור אין ספור אפשרויות כיוון שאפשר לתמרן אתו לכיווני עשייה שונים וליצור תסרוקות מדהימות ויפהפיות.

תסרוקת לאירוע לבעלות תלתלים 

אופן ביצוע התסרוקות לבעלות תלתלים 

כדי לא ליצור נפח רב אלא נפח ברמה נורמטיבית, מבצעים הספרים הכנה של השיער באמצעות רולים וביגודים. לאחר מכן הם משתמשים במכשירי פן שונים ובמכשיר בייביליס כדי להכין כל קבוצת שיער על פי היעוד שלה בתוך התסרוקת הכללית.

הספרים פיתחו עם השנים מיומנות רבה וגם במהלך העבודה הם משנים לעיתים את קו החשיבה שלהם ויוצרים טוויסט מעניין במיקומים שונים בשיער, כדי ליצור נראות אופנתית בהתאם לטרנדים השולטים בשוק.  בעקבות כך, התסרוקות המוכנות הן חגיגה לעיניים ובמקרים רבים הכלה והאורחים משתאים לנוכח העבודה המקסימה שבוצעה בשיער המתולתל.

קורס תסרוקות

מי שעוסק בתחום שאינו השיער אלא בתחומים נלווים כמו קוסמטיקה, איפור או בניית ציפורניים מעוניין במקרים רבים להעשיר את הידע המקצועי שלו ולכן חושב על תחום התסרוקות.

אנו ממליצים לעוסקים בנושאים הללו להצטרף תחילה לקורס הספרות הבסיסי שלנו ולאחר מכן לקורס תסרוקות כדי להוסיף לענפי העיסוק של כל אחד מהם כך שיוכלו ליזום תסרוקות לכלות ולאירועים נוספים.

עיסוק בתסרוקות הוא אחד הסקטורים המאתגרים בתחום עיצוב השיער וכל אחד מהספרים מסוגל לאחר תקופת הלימודים וההכשרה לבצע אין ספור תסרוקות וליישם הרבה מאד רעיונות שהיו שנים רבות במוחם. 

ספרים העוסקים בתחומים הבסיסיים של הספרות המעוניינים להרחיב את הידע שלהם, מוזמנים להירשם לקורס תסרוקות כלה וערב באקדמיה שלנו כדי להבין את שיטות העבודה, דפוסי החשיבה, שימוש בטכנולוגיות חדשניות, סגנונות שונים של תסרוקות בהתאם לנראותה של השמלה, התאמה מושלמת למבנה הפנים, מיומנויות שונות ושינויים המתבצעים תוך כדי בניית התסרוקת. 

המטרה של תסרוקות בכלל ותסרוקות לבעלות תלתלים בפרט היא ליצור נראות שיער מיוחדת שתתאים מאד למבנה הפנים, תיצור מראה מלבב ומעורר השתאות, תחצין את יופייה של האישה ובמיוחד אם מדובר בכלה, התסרוקת המהממת תוביל לכך שההופעה תהיה מושלמת. 

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות