קורס תסרוקות למתחילים

16 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות

קורס תסרוקות למתחילים ועיצוב שיער, בהנחיית מדריכי האקדמיה
6 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות

**מסלול לתלמידים ללא רקע בעיצוב שיער.

קורס לימודי תסרוקות שיער זה נוצר כדי לתת מענה לאנשי מקצועות היופי שאינם מעצבי שיער: מאפרים/ות; סטייליסטים/יות; בונות ציפורניים; קוסמטיקאים/יות ועוד, שרוצים ללמוד את מקצוע התסרוקות בכדי לתת שירות נוסף ללקוחותיהם הפרטיים או בהפקות; וכן- קורס לתסרוקות זה נותן מענה לקהל הרחב שרוצה ללמוד את יסודות המקצוע.

בקורס ההכנה ללימודי תסרוקות ילמדו ויתורגלו בסיסי המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו; כלי העבודה והשימוש בהם; סוגי פנים שונים; חלוקות שיער; גלגול רולים וביגודים; שיטות לעיצוב שיער; התאמת תסרוקות למבני פנים; ועוד.

בנוסף, לימוד תסרוקות יכלול את מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער, כך שהתלמידים יוכלו להתחיל את קורס התסרוקות
עם הבנה וניסיון
בסיסיים ולקבל את המירב מקורס תסרוקות למתחילים של דיוויס.

קורס תסרוקות כלה וערב, בהנחיית דיוויס ביטון:
10 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות

משך קורס לימוד תסרוקות הינו 10 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות , בהן דיויס מלמד את כלל השיטות והטכניקות לעיצוב תסרוקות כלה וערב שפיתח במהלך השנים. שיטת הלימוד באקדמיה של דיויס הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע , הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אומנות ויצירה.

במהלך הקורס ייחשפו התלמידים לסגנונות שונים של טכניקות עבודה ויתבקשו להכיר ולתרגל את יסודות התסרוקת הקלאסית והאפנתית ואת סוגי התסרוקות בשילוב תלתלים: בייביליס, רולים וביגודים. בנוסף, ילמדו לעצב תסרוקות בשילוב צמות, קליעות ואריגות. דיוויס מאמין כי ככל שתלמידיו ייחשפו לשיטות רבות, מגוונות ושונות, כך מקצועיותם תהיה גבוהה יותר ותעניק להם גם יתרון ממשי על פני מעצבי שיער אחרים, וגם את כרטיס הכניסה לעולם הקסום של אומנות השיער.

תסרוקות פזורות, עיצובים רכים ובעלי מראה טבעי, תסרוקות אסופות, קלאסיות ומורכבות ביותר, כל אלו מאוגדים בתכנית לימודים מקיפה ויסודית המועברת ע"י דיויס.

שילוב תוספות שיער:

דיוויס, ידוע בארץ ובאירופה בשל יכולותיו המופלאות כמרכיב ושוזר תוספות שיער באופן אמנותי ומרהיב, על-פי שיטות עבודה אשר הטביע בהן את חותמו. במהלך קורס לימודי תסרוקות דיויס חושף את תלמידיו לטכניקות שזירה והרכבת תוספות שיער ואקססוריז אפנתיים. במהלך הקורס יינתנו הסברים ודגשים בנושאים שונים כגון רקע היסטורי לתסרוקות, הכרת תקופות שונות ומאפייני השיער בהן ועוד, בכדי להרחיב את הידע בתחום השיער.

כל שיעורי לימוד תסרוקות מלווים בעבודה מעשית ובהדרכתם של דיוויס והצוות.

תינתן אפשרות לחזרה על הקורס פעם נוספת ללא עלות.

משתתפי קורס תסרוקות למתחילים יקבלו ערכת לימוד מקצועית בשווי של כ-2,000 ₪, הכוללת:

 • חוברת לימוד
 • פן מקצועי
 • מסלסל מקצועי
 • סט מברשות לפן
 • ראש בובה משיער טבעי
 • מעמד לראש בובה
 • ספריי לעיצוב השיער
 • סט מסרקים מקצועיים
 • מגוון סיכות
 • תיק יוקרתי
 • לבוגרי קורס לימודי תסרוקות תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי בשיתוף לוריאל העולמית.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות