צרו קשר

ויה ביגינר לוגו עיצוב שיער

קורס תסרוקות למתחילים

18 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות

קורס עיצוב שיער, בהנחיית מדריכי האקדמיה:
6 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
**מסלול לתלמידים ללא רקע בעיצוב שיער.

הקורס נוצר כדי לתת מענה לאנשי מקצועות היופי שאינם מעצבי שיער: מאפרים/ות; סטייליסטים/יות; בונות ציפורניים; קוסמטיקאים/יות ועוד, שרוצים ללמוד את מקצוע התסרוקות בכדי לתת שירות נוסף ללקוחותיהם הפרטיים או בהפקות; וכן- הקורס נותן מענה לקהל הרחב שרוצה ללמוד את יסודות המקצוע.
בקורס ההכנה לתסרוקות ילמדו ויתורגלו בסיסי המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו; כלי העבודה והשימוש בהם; סוגי פנים שונים; חלוקות שיער; גלגול רולים וביגודים; שיטות לעיצוב שיער; התאמת תסרוקות למבני פנים; ועוד.
בנוסף, יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער, כך שהתלמידים יוכלו להתחיל את קורס התסרוקות עם הבנה ונסיון בסיסיים ולקבל את המירב מקורס התסרוקות של דיוויס.

קורס תסרוקות כלה וערב, בהנחיית דיוויס ביטון:
8 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות

בקורס מלמד דיוויס את כלל השיטות והטכניקות לעיצוב תסרוקות כלה וערב, שפיתח במהלך השנים.
השיעורים מלווים בעבודה מעשית ובהדרכתם של דיוויס והצוות.

מפגשי חיזוק באופן אישי בהנחיית מדריכי האקדמיה:
4 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
מפגשי החיזוק נועדו לחיזוק החומר הנלמד כל תלמיד באופן אישי בנושא שבו הוא רוצה להתחזק

משתתפי הקורס יקבלו ערכת לימוד מקצועית בשווי של כ-2,000 ₪, הכוללת:

 • חוברת לימוד
 • פן מקצועי
 • מסלסל בייביליס מקצועי
 • סט מברשות לפן
 • ראש בובה משיער טבעי
 • מעמד לראש בובה
 • מארז של 5 דיסקים ובהם 31 תסרוקות, צעד אחר צעד
 • ספריי לעיצוב השיער
 • סט מסרקים מקצועיים
 • מגוון סיכות

 

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי

מועדי פתיחת הקורסים הבאים:

 • יום ג 27/11/2018 בשעות 11:00-14:00
 • יום ג 27/11/2018 בשעות 16:00-19:00
 • יום ב 03/12/2018 בשעות 11:00-14:00
 • יום ב 10/12/2018 בשעות 16:00-19:00

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

עבודות תלמידים והמלצות

כשהחלטתי ללמוד עיצוב שיער, היה ברור לי שאני חייב ללמוד מהטובים ביותר. לימודי תסרוקות שיער באקדמיה של דיוויס ואודי העניקו לי ידע מקצועי והרבה ביטחון עצמי. כיום אני עובד במספרה ומיישם את כל מה שלמדתי וכך אני מגיע לתוצאות יפות ומקצועיות. אודי מורה מקצועי, אדיב, סובלני ועוזר לכולם, תמיד היה שם בשבילנו. דיוויס לא השאיר לנו מקום לשאלות, תמיד נגע בכל הנקודות וידע להעביר את החומר ברמה הגבוהה ובצורה הטובה ביותר. הצוות באקדמיה מאוד עוזר ודוחף את התלמידים להצליח ולהיות הכי טובים.
אדם עזריה
אדם עזריה
בוגר כל הקורסים למתחילים
בת 22 עובדת כחצי שנה במספרת ``גזור`` בתל אביב. גרתי כל חיי במעלות וכשהחלטתי ללמוד ספרות הבנתי ששווה לי לעבור למרכז בשביל ללמוד באקדמיה של דיוויס ואודי. ביררתי לפני כן על בתי ספר לספרות בכל הארץ וכשנכנסתי לאקדמיה של דיוויס ואודי ישר הבנתי ששם אני רוצה ללמוד. הרושם הראשוני היה מהמקום היוקרתי והיפהפה, התרשמתי מהאדיבות ומהיחס החם של כל הצוות. היום, לאחר שסיימתי את לימודיי באקדמיה אני יודעת שלמדתי מקצוע שמשרת אותי כל יום. הלימודי תסרוקות שיער הם ברמה גבוהה מאוד והם עזרו לי לקבל בסיס חזק ויציב, הביטחון העצמי שלי מאוד גבוה ואני עובדת בצורה מדויקת בדיוק כמו שהמדריכים לימוד אותי. דיוויס ואודי תמכו ולימדו אותי בצורה הטובה ביותר, תמיד הרגשתי שיש לי למי לפנות. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה ללמוד ברמה הגבוהה ביותר ולהתפתח בתחום לבוא וללמוד אצל דיוויס ואודי.
שיראל ממן
שיראל ממן
בוגרת כל הקורסים למתחילים
תמיד חלמתי ללמוד ספרות ודמיינתי את עצמי לומדת בחו``ל אבל כשהבנתי שיש בארץ אקדמיה שמלמדת את השיטות המובילות בעולם, לא היה לי ספק ששם אני הולכת ללמוד. בזכות הלימודי תסרוקות שיער באקדמיה התאהבתי במקצוע, הידע שרכשתי באקדמיה נתן לי מקצוע מרתק והמון ביטחון. דיוויס ואודי לימדו אותי כיצד להתמודד עם לקוחות, איך לגשת אליהם, איך להבין אותם וכמובן איך לתת להם את הטיפול הטוב ביותר. אודי מעביר את הנושאים בצורה הכי טובה, עניינית ומובנת. הוא תמיד נמצא שם בשבילנו, הוא מלמד בגובה העיניים את כל סודות המקצוע מה שנותן לנו את הרצון להמשיך ללמוד ממנו עוד ועוד. השיטות והטכניקות של דיוויס לעיצוב תסרוקות סידרו לי את כל התהליך של בניית תסרוקות. דיוויס הוא מנטור שלי אני עושה כל מאמץ תמיד כדי ללמוד ממנו ולראות אותו עובד או מלמד.
אורלי והב
אורלי והב
לומדת במסלול כל הקורסים למתחילים