תספורות גברים לפי מבנה פנים

תספורות גברים לפי מבנה פנים

המטרה של כל ספר היא לצבור חוג לקוחות רחב כך שתהיה לו עבודה קבועה ולאורך זמן. אחת הסיבות אשר מקבעות לקוחות לספר ספציפי היא העובדה שהוא מספר אותם תוך התאמה מושלמת למבנה הפנים שלהם. התאמה זו יוצרת נראות נפלאה שלהם והם מרגישים מאד בנוח לאור ההתאמה המקסימלית.

אי לכך הם מגיעים שוב ושוב לספר זה. מי שאינו מבצע את החשיבה ואת ההתאמה למבנה הפנים מסתכן בכך שהלקוח לא יהיה מרוצה ולכן קיימת אפשרות תיאורטית שלא ישוב למספרה זו.

תספורות גברים לפי מבנה פנים 

לכל גבר יש את מבנה הפנים שלו, עגול, מוארך או אחר. המבנה כולל את הגולגולת ואת מיקומן של האוזניים הצמודות לפנים או מעט מרוחקות מהן. היכולת של כל ספר לבצע את התספורת המתאימה לכל אחד מהלקוחות היא חשובה ביותר לתחושה הפנימית של הלקוח. 

קיימים לקוחות המעדיפים לאורך שנים להסתפר באופן זהה ולקוחות אחרים, בעיקר הצעירים שבחבורה אשר מעדיפים לצעוד עם הטרנדים החדשים ולהתנסות בכל מיני תספורות יפהפיות שאינן שבלוניות.

ספר איכותי הוא זה אשר משתמש ביצירתיות שלו וברעיונות חדשים כדי ליצור קו עיצובי התואם את מבנה הפנים, מבנה הגולגולת וסוג השיער כדי ליצור מראה מושלם. בהתאם לכך הוא מדרג את השיער לשיער כמסגרת או לשיער קצר. 

לימודי ספרות 

מקצוע הספרות הוא אחד מענפי הפעילות העסקיים שתמיד יש בהם עבודה כי ברוב המקרים אדם מגיע לספר כל פרק זמן קבוע, כל שבועיים, שלושה שבועות, חודש וכו'. לכן מי שחושב שהוא מתאים לעסוק בכך ביום יום שלו, מוזמן להירשם לקורס לימודי ספרות באקדמיה שלנו כדי לבנות את עתידו המקצועי בתחום מאתגר ומרתק.

קורס לימודי ספרות מקנה לכל תלמיד את הידע הבסיסי של עיסוק בתחום הספרות. כאן לומדים את טכניקות הסירוק תוך שימוש במספריים ובמסרק במקביל, את אופן החלוקה של השיער לקבוצות בהתאם לשבילים השונים שאפשר לבצע ולאפשרות לתחום את קבוצות השיער השונות, קצרות או ארוכות יותר. גם לזווית הגזירה יש משמעות באופן נראות השיער לאחר התספורת ולכן מקפידים בשיעורים השונים על לימוד היתרונות בשימוש בכל אחת מהזוויות הללו.

במסגרת קורס ספרות לגברים מלמדים המורים המקצועיים שהם בעלי ניסיון וידע רב, את כל שיטות העבודה הקלאסיות עם השיער, שימוש במכונות תספורת כדי ליצור גבהים שונים של השיער ועיצובים יפהפיים בהתאם לטרנדים החדשים של משחקים עם גובה השיער, היוצרים צורות שונות האהובות על הלקוח.

לכל סוג של שיער מתאימים תספורות אחרות ולכן יש לדעת באופן יסודי את ההבדלים בין סוגי השיער השונים כדי לספר כל לקוח רק בדרך המתאימה לסוג השיער שלו ולכיוון הצמיחה, אם קיים כיוון אחד או יותר מכך.

הנושא המהותי ביותר הוא התאמת התספורת למבנה הגולגולת ומבנה הפנים. חוסר התחשבות בנקודה אקוטית זו עלולה ליצור תספורת שמאד לא מתאימה ללקוח והדבר לא ימצא חן בעיניו. לכן המגמה היא לבצע אבחון ראשוני של כל הנקודות החשובות, לגבש החלטה על התספורת המתאימה ביותר ובהתאם לכך לספר בפועל.

קורס לימודי ספרות

תלמידים רבים שלמדו באקדמיה שלנו את קורס לימודי ספרות השתלבו במספרות פעילות והתמחו בכל סוגי העבודות במספרה כמו תספורות אופנתיות וצבע, תוך הדרכה מתמדת של בעלי המספרה לשביעות רצונם של הלקוחות.

עם הזמן, רבים מהם החליטו לצאת לדרך עצמאית ופתחו מספרה שלהם, דבר המצריך ידע רב גם בביצוע התספורות ללקוחות השונים וגם בניהול עסק עצמאי. 

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות