איך בוחרים בית ספר לעיצוב שיער

קורס ספרות - איך זה עובד?

כבר למעלה מ-50 שנה שתחום עיצוב השיער עובר שינויים רבים לצד חידושים טכנולוגיים, כאשר ככל שהזמן עובר עוד ועוד אנשים רוצים להשתלב בתעשייה המדהימה הזו ושואלים את עצמם איך בוחרים בית ספר לעיצוב שיער?

בית ספר שלא רק יעניק להם את הידע המקצועי, הכלים והמיומנויות הכי חשובים בתחום, אלא ישמש עבורם ממש כבית בתקופה זו, מקום שידאג להם גם אחרי תקופת הלימודים ויוכל לסייע להם להשתלב בתעשייה ולסלול את דרכם המקצועית.

להיות מעצב שיער – מה זה דורש?

בימנו תחום עיצוב השיער נחשב ליוקרתי והופך ליותר ויותר מבוקש עם הזמן. מדובר בשילוב בין כישרון מולד, ידיים נהדרות, יכולת דיוק גבוהה, אינטואיציה והבנת הלקוח- הכל מתוך מטרה אחת: להתאים לו או לה את התסרוקת והתספורת המושלמת שתחמיא למראה הכולל שלו או שלה. מדובר היום במקצוע של ממש עם תקנון ממלכתי, כך שמי שמסיים את הקורס בבית ספר מקצועי יוכל לגשת לבחינות חיצוניות מטעם משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ולקבל תעודה מקצועית מוכרת, מה שפותח עוד דלתות.

אז איך בוחרים?

היום יש מגוון רחב של קורסים ובתי ספר בהם ניתן ללמוד עיצוב שיער וספרות. קורס יכול לנוע בין מפגש אחד למשהו הרבה יותר מעמיק שנמשך כמה שבועות ואפילו כמה חודשים.

לפני שבוחרים מסלול, חשוב קודם כל לשאול את עצמנו מה המטרות שלנו, מה אנחנו רוצים, איפה אנחנו רוצים להשתלב בתעשייה לאחר הקורס ואיפה אנחנו רואים את עצמנו עוד 5 שנים?

שאלות אלו יסייעו לנו לבחור בית ספר שתואם את אותן מטרות. כמובן שתמיד ניתן לקחת עוד קורס, לצבור עוד ידע וניסיון, לעשות את הדברים בהדרגה, שלב אחר שלב. יש כל מיני סוגים של קורסים והכשרות העוסקים בתחום עיצוב השיער החל מעיצוב שיער ותסרוקות לכלות, דרך קורס ספרות מקיף ועד קורס כימיה בו לומדים את תורת הצבעים והחומרים במספרה.

חשוב לדעת, אי אפשר להפוך להיות מעצב שיער ביום או יומיים. מדובר בתהליך ארוך, מורכב ולכן הקורסים הללו יותר ארוכים ומעניקים לתלמידים את היסודות הבסיסיים כדי שיוכלו להתחיל לבנות את הידע שלהם מאפס. לעומת זאת, יש לא מעט הכשרות קצרות טווח לאנשים שכבר עוסקים בתחום לא מעט זמן. הקורסים הללו משלבים גם ידע מקצועי וגם תרגול בשטח.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

באקדמיה שלנו בנינו מערך קורסים ייחודי אשר נבנה באופן בלעדי המאפשר להקנות לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות שאתם צריכים במטרה שתוכלו להשתלב בתעשייה. הקורסים בנויים בצורה כזו שכל אחד ואחת מכם יכול להשתלב בהם בהתאם לידע המקצועי ולניסיון שרכש עד כה בתחום. אנו מציעים מגוון של קורסים והכשרות לרבות קורס ספרות מקיף ויסודי בפיקוח של משרד הכלכלה, קורס תסרוקות כלה וערב, קורס החלקות שיער, קורס תספורות גברים, קורס תסרוקות למתחילים, קורס תספורות נשים קלאסי מודרני, קורס כימיה מאסטר קולור ועוד.

אנו גאים להיות חלק בלתי נפרד מסלילת דרך מקצועית ובלעדית בעולם עיצוב השיער על תחומיו הרבים. אנו רואים בעיצוב שיער אמנות של ממש והזדמנות מופלאה בכל יום מחדש ליצור ולחדש. האקדמיה שלנו נחשבת לאחת המובילות בארץ כאשר אנו מעבירים את התכנים ומדריכים את הדור הבא של מעצבי השיער. תוכלו להיחשף אצלנו לטכניקות עיצוב שיער מתקדמות אשר פותחו במשך שנים רבות. לפרטים נוספים אודות ההכשרות שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר באתר, בטלפון או במייל ונשמח לחזור אליכם במהרה.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות