בלוג דיויס ואודי

בית ספר לעיצוב שיער בתל אביב

אם כבר ללמוד עיצוב שיער, אז רק בתל אביב. העיר שידועה בתור עיר האופנה של ישראל. זו שמתעדכנת ראשונה בכל הטרנדים והחידושים, זו שמכילה את מיטב המומחים בכל תחום בעולם העיצוב והאופנה.

בית הספר לעיצוב שיער בתל אביב בבעלות דיויס ואודי. מותג ידוע ומקצועי בתחום עיצוב השיער עם הכרה בינלאומית בתעשיית השיער בארץ. דיויס ואודי הם חלק בלתי נפרד מבית הספר לעיצוב שיער ומדריכים את דור העתיד של מעצבי השיער.

מה לומדים?

בית הספר בנוי ממערך של קורסים מקצועיים אשר נבנו תוך מחשבה רבה על כל קורס ועל כל תוכן שנכנס לתוכו. שיטות הלימוד הינן חדשניות ומועברות בשיטה ייחודית ומתקדמת. הנה הסבר קצת על כל קורס בבית הספר. ניתן להשתלב בכל קורס בנפרד או לחילופין ללמוד כמה קורסים במקביל.

קורס ספרות בפיקוח משרד הכלכלה

540 שעות לימוד אקדמיות המתחלקות לשעות עיוניות ומעשיות.

מסלול לימוד בסיסי בו מכשירים מעצבי שיער, ספרות נשים בפיקוח ממשלתי של משרד הכלכלי בו לומדים מגוון רחב של נושאים לרבות מקצועות תשתית כמו מבוא לספרות, כימיה ותורת השיער, מקצועות תומכים , מקצועות ליבה כמו תספורות, תסרוקות, צביעה וניקוי פיגמנט, שזירת שיער, סלסול והחלק, ניהול עסק עצמאי ועוד.

קורס ספרות 

הקורס המקיף ביותר ללימוד ספרות בישראל. מורכב מ-4 קורסים שונים בהם מינימום 55 מיפגשים בני 4 שעות. כמות המפגשים מותאמת בהתאמה אישית לכל תלמיד על פי קצב ההתקדמות האישי שלו.

  • קורס ספרות ראשון – קורס בסיסי בו 10 מפגשים מקצועיים ובו מועברים תכנים חשובים המהווים את אבן היסוד למקצוע הספרות ועיצוב השיער. במהלך הקורס נלמד את רזי המקצוע ונעמיק בתכנים שונים כמו הכרת סוגי השיער, איך מומלץ לטפל בכל סוג שיער, מהם כלי העבודה העומדים לרשות הספר ואיך משתמשים בהם, איך מתאימים סוגי תסרוקות לסוגי פנים, איך לחלק את השיער ועוד.
  • קורס ספרות שני – קורס כימיה בו לומדים את מורכבות הצבעים והחומרים השונים בהם עושים שימוש במספרה. הקורס מורכב מ-15 מפגשים הנפרסים על פני ארבעה חודשים. כל מפגש נמשך 4 שעות. שילוב בין ידע מקצועי לפרקטיקה אותה מתרגלים בסלון עם דוגמניות שיער.
  • קורס ספרות שלישי – קורס תספורות קלאסי מודרני המורכב מ-15 מפגשים הנפרסים על פני ארבעה חודשים. כל מפגש נמשך 4 שעות. קורס אשר נבנה באופן ייחודי על ידי אבי ביטון אשר עבד בלונדון ואחראי על פיתוח קווים וטרנדים באקדמיה המובילה של טוני וגיא. בקורס ילמדו כלים ושיטות על בסיס 8 טכניקות ליצירת תספורות מושלמות שפותחו עם השני באקדמיה שלנו.
  • קורס ספרות רביעי – קורס תסרוקות כלה וערב – מסלול ייחודי ויוצא דופן המורכב מ-10 מפגשים. כל מפגש נמשך 4 שעות. בקורס נלמד איך לעצב תסרוקות מיוחדות לאירועים והוא מתאים לכל מי שעוסק במקצועות היופי, מעצבי שיער, סטייליסטים וסטייליסטיות, מאפרים ומאפרות, בונות ציפורניים ועוד.

בנוסף, באקדמיה מועבר גם קורס החלקות שיער. תחום אשר הפך לפופולארי ותופס תאוצה ככל שהזמן עובר. בקורס לומדים את שתי ההחלקות שכבשו את תחום עיצוב השיער, החלקה יפנית והחלקה אורגנית. לכל החלקה יש את הידע המקצועי והטכניקות הדרושות לה. בקורס לומדים איך לבצע את שתי ההחלקות הללו בצורה המקצועית והיסודית ביותר בשלבים.

 

רוצים לשמוע עוד מידע בית ספר לעיצוב שיער בתל אביבלא בטוחים איזה קורס מתאים לכם ואיך התכנים השונים יעזרו לכם לקדם את הקריירה שלכםפשוט השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולהתאים עבורכם את הקורס המתאים.

קרא עוד

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות