בלוג דיויס ואודי

עיצוב שיער לנשים – כי צריך לדעת לעשות את זה נכון

בבית הספר לעיצוב של שיער בבעלות דיויס ואודי רואים עיצוב שיער לנשים כתהליך מורכב שבסופו אנו מקבלים יצירת אומנות של ממש.

לפרק למרכיבים תוך הסתכלות על התמונה הכוללת

לכל אישה יש את מבנה הפנים שלה, את גוון העור שלה, את סוג השיער, האורך שהיא אוהבת ולכן לכל אחת עלינו להתייחס אחרת. מצד אחד, יש מגוון של מרכיבים שעלינו להתייחס אליהם כשאנו מחליטים על תספורת בעיקר כאשר הלקוחה סומכת עלינו במאת האחוזים ואומרת ”מה שמתאים לדעתך“, אך מצד שני מדובר בניתוח רגעי של שניות או מקסימום דקות בהן אנו מגיעים להחלטה שכביכול תשפיע על הדימוי והביטחון העצמי של אותה לקוחה. עיצוב שיער לנשים – כי צריך לדעת לעשות את זה נכון.

למעשה, עיצוב שיער לנשים הוא תחום שלם הכולל בתוכו מגוון רחב של אלמנטים וזו לא רק תספורת. אנו מלווים את הלקוחות שלנו שלב אחר שלב, משלב ההתלבטות, דרך בחירת קו השיער, הגוון המתאים, האורך והתחושה שנוצרת כאשר החיוך עולה על הפנים בסוף התהליך היא פשוט עילאית וזה מלווה אותנו בכל יום מחדש ומניע אותנו להמשיך ולעשות את מה שאנחנו כל כך אוהבים וכל כך טובים בו.

זה לא רק הידע, זו גם הגישה

לכן, בבית הספר לעיצוב שיער שמנו לנו למטרה להכשיר ספרים וספריות, מעצבים ומעצבות שיער בכל הרמות – כאלה שרק נמצאים בתחילת דרכם וגם כאלה שכבר צברו ניסיון ורוצים להעשיר את הידע המקצועי שלהם, לקבל כלים, טכניקות ושיטות נוספים שישדרגו את היכולות שלהם בכמה רמות. אנו מציעים מגוון רחב של קורסים לספרות ועיצוב שיער החל מקורס ספרות של משרד הכלכלה בו אנו מעבירים 220 שעות עיוניות ו– 320 שעות מעשיות לפרקטיקה, דרך קורס כימיה וגוונים לשיער ועד קורס תספורות קלאסי מודרני כדי שכל אחד ואחת מכם יוכלו למצוא אצלנו את הנישה שמתאימה להם באופן הכי ספציפי ומדויק שאפשר.

בנוסף, בחלק מהקורסים אנו מתאימים את התכנית ואת קצב ההתקדמות באופן אישי כדי שתפיקו את המיטב מהתכנים ותרגישו בטוחים להתנסות ברמה המעשית על דוגמניות שיער אמיתיות.

 

אז למה אנחנו ?

  • בית הספר שלנו מוביל בחדשנות ומתווה דרך המשמשת מודל לחיקוי עבור בתי ספר ומספרות בישראל וגם בעולם.
  • אנו משמשים מנטורים עבור כל תלמיד ותלמידה, מלווים את כולם באופן אישי ורואים בעבודה שלנו שליחות והשפעה אדירה על התחום בישראל.
  • ניסיון של שנים בתחום הספרות ועיצוב השיער, בארץ ובחו“ל.
  • במספרה שלנו מבצעים את כל סוגי העיצובים לשיער לרבות תסרוקות לאירועים, תספורות, צביעת שיער, החלקות מסוגים שונים בהתאמה אישית, שזירות שיער, גוונים, הבהרות ועוד.
  • אנו מציעים מגוון רחב של מסלולי לימוד, כדי שכל אחד יוכל למצוא את המסלול המתאים לו באופן אישי.
  • משתתפי הקורס שלנו מקבלים במתנה מגוון של אביזרים שיסייעו להם במהלך הלימודים.
  • במהלך השנה מתקיימים ימי תרגול נוספים במטרה לאפשר התנסות מעשית פרקטית.
  • אנו מתחייבים למצוא לכם עבודה בסיום ההכשרה. אנו עובדים עם מאות מספרות בשיתוף פעולה מלא בכל חלקי הארץ.
  • נסייע לכם ללמוד תכנים בהם אתם חשים קושי עד שתרגישו בטוחים לצאת לדרך עצמאית.

 

רוצים לשמוע עוד מידע על הקורסים שלנולא בטוחים באיזו תכנית לבחור ואיזה מסלול מתאים לכםיש לכם עוד שאלותאנחנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלנו דרך האתר ונשמח לחזור אליכם ולסייע לכם בכל

קרא עוד

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות