קורס ספרות – איך זה עובד?

קורס ספרות - איך זה עובד?

רבים הם האנשים שפונים אלינו ושואלים איך עובד כל הקונספט של קורס ספרות. מדובר בשאלה שאין לה תשובה חד משמעית וזה משום שיש לנו בבית הספר לספרות בתל אביב – UDI&DAVIS HAIR ACADEMY כל מיני סוגי מסלולים. חלקם מתאימים למי שרוצה ללמוד את תחום הספרות ועיצוב השיער ממש מהבסיס וחלקם עבור מי שרוצה להוסיף לרפרטואר שלו ידע נוסף ולשדרג את סל הכישורים הקיים אצלו

לא משנה באיזה קורס תבחרו, אנו מתחייבים כי בעזרת הניסיון, המקצועיות והקשרים שצברנו עם השנים, נוכל לסייע לכם להשתלב במעגל העבודה בישראל. קורס ספרות איך זה עובד?

קורס ספרות 

אנו מספקים לקהל הסטודנטים והסטודנטיות שלנו קורס מקצועי, מקיף וייחודי שהוא בעצם הבסיס לכל ספר או מעצב שיער בתחילת הדרך.הקורס השלם משלב 4 מסלולים שונים כשבסך הכל, הקורס כולו מכיל 55 מיפגשים בני 4 שעות כל אחד. כמות המפגשים מותאמת בהתאמה אישית לכל תלמיד על פי קצב ההתקדמות האישי שלותמיד ניתן יהיה להשלים שיעורים ולהחתזק במקומות החלשים שלנו. בנוסף, כל הקורסים משלבים פן מעשי בו אנו מתרגלים את החומר על דוגמניות שיער אמיתיות

  • קורס ספרות ראשון – קורס בסיסי הכולל 10 מפגשים מקצועיים ובו מועברים תכנים חשובים המהווים את אבן היסוד למקצוע הספרות ועיצוב השיער. במהלך הקורס לומדים את החלק הבסיסי ביותר של מקצוע הספרות. ככל שהזמן עובר  מעמיקים בתכנים ולומדים להכיר את סוגי השיער, מבינים איך בעצם מומלץ לטפל בכל סוג שיער, מהם כלי העבודה העומדים לרשות הספר ואיך משתמשים בהם, איך מתאימים סוגי תסרוקות לסוגי פנים, איך לחלק את השיער ועוד.

 

  • קורס ספרות לכימיה של השיער – צבעי שיער הם דבר מורכב וכדי להתאים את הצבע המתאים לאדם הנכון, זה דורש ידע, דיוק ומקצועיות. במהלך הקורס נחשוף אתכם לעולם צבעי השיער, לטכניקות חדשניות לצביעת שיער ולחומרים השונים בהם עושים שימוש במספרה. הקורס מורכב מ-15 מפגשים הנפרסים על פני ארבעה חודשים. כל מפגש נמשך 4 שעות.
  • קורס ספרות מספר שלוש – קורס תספורות קלאסי מודרני המורכב מ-15 מפגשים הנפרסים על פני ארבעה חודשים. כל מפגש נמשך 4 שעות. קורס ייחודי ויוצא דופן המשלב מגוון של תכנים מעשירים המוסיפים ידע וטכניקות לסל הנרכש.

 

  • קורס ספרות רביעי קורס תסרוקות כלה וערב אחד הקורסים היותר נחשקים שלנו. מורכב מ-10 מפגשים. כל מפגש נמשך 4 שעות. בקורס נלמד איך לעצב תסרוקות מיוחדות לאירועים והוא מתאים לכל מי שעוסק במקצועות היופי, מעצבי שיער, סטייליסטים וסטייליסטיות, מאפרים ומאפרות, בונות ציפורניים ובעלי מקצוע מתחום העיצוב והאופנה שרוצים לשדרג את הידע שלהם ואת ההכנסה.  


בנוסף
, באקדמיה מועבר גם קורס החלקות שיער. בקורס לומדים את שתי ההחלקות שכבשו את עולם עיצוב השיער, החלקה יפנית והחלקה אורגנית.

אנו נשמח לסייע לכם להתאים את קורס הספרות שמתאים לכם על פי הניסיון, הידע, הכישורים והשאיפות שלכם בעתיד.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות