קורס כימיה

האקדמיה לעיצוב שיער של דיויס ואודי הנה בית ספר לעיצוב שיער מוביל בארץ ללימודי תספורות וכימיה. הכימיה היא אחת מאבני היסוד החשובות ביותר בתחום עיצוב השיער ובאקדמיה של דיויס ואודי מעניקים חשיבות גבוהה במיוחד לתחום זה. 

הקורסים בתחום הכימיה מועברים על ידי אודי ביטון, בעל התואר הייחודי מומחה Hair Color Specialist של L'OrealProfessional העולמית.

קורס כימיהבקורס כימיה לשיער אודי מלמד את כל הטכניקות העכשוויות והחדשניות שיאפשרו לך להגיע לתוצאות כימיה נכונות, תוך שמירה על איכות השערה.
בקורסים נלמד את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים ואת שפת המספרים.

בנוסף, נלמד לאבחן פיגמנטים טבעיים ומהי השפעתם על התוצאות, תיקוני צבע עם תוצאות מושלמות – מבהיר לכהה ומכהה לבהיר, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגוון עור, צביעת שיער לבן ושיטות מומחה לצביעה נכונה של שורש, אורך וקצוות.

הלימודים מלווים בעבודה עיוניות ופרקטיקה על ראשי דוגמניות

מטרת הקורסים היא להקנות את כל הידע, הכלים והרמה אשר יעזרו לך להבין לעומק את תורת הצבעים ובכך להגיע לתוצאות חלומיות. 
דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם.

במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון – מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים.

אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה.

אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

דיויס ביטון – מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו.

מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כמו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות.

לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות