פתיחת תלתלים החל מ-499 ₪ בלבד!

פתיחת תלתלים לא תמיד אנחנו מרוצות מהמראה של השיער שלנו. היינו רוצים אותו גולש וחלק, או מתולתל ומרשים, ואולי בכלל גלי… כן, כל אחת מתמודדת עם הנתונים הטבעיים שלה ומחפשת את הדרך לשפר את המראה האישי כדי ליצור את הרושם הרצוי לה. אין ספק שהשיער מהווה אחד האתגרים הגדולים ביותר. ונושא התלתלים הוא אחד התחומים המטופלים במספרות ובמכונים. אז בואי וקראי על פתיחת תלתלים ועל השיטות השונות לטיפול בשיער המתולתל.

שלושה סוגים של פתיחת תלתלים ראשית חשוב להבין כי יש שלושה סוגים של פתיחת תלתלים. הסוג הראשון הוא פתיחה עדינה לתלתלים הקיימים. למעשה ניתן להגדיר את הטיפול הזה כהרגעת התלתלים. הסוג השני של הטיפול הוא פתיחה רגילה של תלתלים. ואילו הטיפול השלישי הוא בניית תלתלים. כמובן שלכל טיפול יש ייעוד שונה ובכל מקרה יותאם הטיפול היעיל והנכון שיוביל אל התוצאה הרצויה והמחמיאה ביותר.

המטרה של כל טיפול: טיפול מספר 1 – פתיחת תלתלים עדינה מדובר על טיפול אשר מתאים למי שיש לה שיער מתולתל והיא בהחלט אוהבת את התלתלים שלה ומרוצה מהם. אבל הבעיה נעוצה בתחזוקה המורכבת של כל העניין הזה. גם את מוצאת את עצמך יותר מידי שעות מול המראה, מורחת קרמים על התלתלים? גם את מתמודדת עם קושי בהשתלטות על התלתלים שלך? כן, גם אם הם יפים יש דרך לטפל בהם ולסייע לך להשתלט עליהם ביתר קלות. כיצד? באמצעות הרגעת תלתלים. מדובר על טיפול שנועד לתת לך את היכולת להשתלט על התלתלים בקלות וזאת בלי לשנות את המראה של השיער. כך שמי שיראה אותך לא אמור להבחין כי ביצעת טיפול כלשהי. את עצמך תחושי בהבדל ובכל יום תגלי כי הטיפול הועיל לך ומאפשר לך לשמור על מראה מטופח ונאה בלי להשקיע יותר מידי זמן והרבה קרם.

טיפול מספר 2 – פתיחת תלתלים רגילה מי שהשיער שלה מתולתל ומקורזל מחפשת פתרון יעיל לשינוי דרמטי הן מבחינת המראה של השיער והן מבחינת האפשרות לטפל ולטפח אותו. וזה הטיפול המומלץ עבורה – פתיחת תלתלים. מדובר על טיפול שמטרתו לפתוח את התלתלים הקיימים ולהפוך אותם ממקורזלים ונפוחים לתלתלים נופלים במראה מחמיא יותר. הטיפול אכן מביא לכך שהתלתלים יהיו פתוחים יותר או שהשיער יהיה גלי. לפני ביצוע הטיפול ניתן לציין את מטרת הטיפול ולקבל את התוצאה הרצויה במידת האפשר. יש כאלו שלא תוותרנה על התלתלים שלהן והן רק מבקשות להפוך אותם ליפים וקלים יותר לטיפוח. אחרות מעדיפות לשנות את מראה השיער לשיער גלי. חשוב לשים לב שטיפוח השיער לאחר פתיחת התלתלים תהיה שונה ממה שהורגלת עד היום. כעת עליך לבחור בחומרים עדינים יותר ולשמור על תוצאות הטיפול.

טיפול מספר 3 – בניית תלתלים יש מספר מקרים בהם יומלץ על בניית תלתלים כטיפול מתאים לשיער במצבו הספציפי.

כאשר התלתלים אינם מוגדרים ולא עקביים. כלומר התלתלים אינם מסודרים ולא מתנהגים בצורה אחידה על כל הראש. באזור אחד השיער נפוח ובאזורים אחרים הוא נופל. במקרה כזה יהיה נכון לבצע בניית תלתלים כדי לעצב את השיער כולו בקו אחיד שמתאים כמובן לתווי הפנים. יש תלתלים מסוגים שונים אשר לא מתאים להם טיפול של פתיחת תלתלים. המוצא היחיד של שיער זה הוא בניית תלתלים. מדובר על תלתלים מקורזלים C3, תלתלים מקורזלים קפיציים A4. וכן על תלתלים מקורזלים זיג זג C בכל המקרים הללו יומלץ על טיפול בניית תלתלים שנועד לשפר את המראה ולארגן את התלתלים בצורה נאה.

באילו מקרים לא מומלץ לבצע פתיחת תלתלים? יש מקרים שונים בהם לא מומלץ לבחור בטיפול פתיחת תלתלים. במידה ומדובר על שיער שרוף ויבש לא כדאי לבצע את הטיפול. כמו כן במקרה ומדובר על שיער מובהר אין לבצע פתיחה. מקרה נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא שיער דק מאוד. אמנם ניתן לבצע פתיחת תלתלים במקרה כזה, אך חשוב לוודא כי הטיפול מתבצע במקצועיות רבה תוך שמירה על השיער שכן שיער דק עלול להפוך לחלק בהינף יד.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות