לוגו דיויס ואודי עיצוב שיער

צרו קשר

החלקת שיער לכל סוגי השיער

יותר ויותר נשים בעלות שיער מתולתל או גלי, חושקות בשיער חלק וגולש במראה נעים לעין ושובה לב ועושות החלקת שיער.
כבר בשנות ה- 90, הפכו בין לילה כוכבות הוליוודיות ידועות בעלות שיער גלי ומתולתל (ביונסה, האלי ברי, ניקי מינאג', אופרה ווינפרי ועוד), לבעלות שיער חלק.
עם הזמן, גדל הביקוש של החלקות שיער ואיתו גם מספר השיטות. כיום קיים מגוון רחב של החלקות שיער המתאימות לכל סוגי השיער, החל משיער בתולי (שמעולם לא נחשף לתהליכים כימיים) ועד לשיער פגום.
עם זאת, חשוב להבין כי בחירת החלקת שיער המתאימה לסוג שיערך באופן אינדיבידואלי היא חשובה מאוד, שכן רוב סוגי ההחלקות מותאמות לסוג השיער באופן ספציפי למדי.

לפנות למומחי החלקת השיער!
חשוב מאד להתאים באופן מושלם את שיטת ההחלקה לסוג השיער!
היעדר ייעוץ מקצועי נכון והתאמה מדויקת של שיטת ההחלקה לסוג השיער, עלולים לגרום לשערך נזק בלתי הפיך. לכן חשוב כי במהלך הייעוץ יחוש ויבדוק מעצב השיער את סוג השיער ויאבחן האם מדובר בשיער פגום, שבור או צבוע. כל הפרמטרים הללו משוקללים לכדי התאמה מושלמת ונכונה של ההחלקה במיוחד עבורך.
לאחר טיפול החלקת שיער תוכלי ליהנות משיער גולש, מבריק וחלק, קל לסידור ולעיצוב בבית, ללא כל עזרה מקצועית.

החלקות השיער המובילות במספרת דיויס ואודי:

קורס החלקות שיער מדבר אליך? לחץ כאן וקרא עוד!

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..