צרו קשר

ויה אדוואנס דיויס ואודי

קורס תסרוקות כלה וערב

13 מפגשים חד־שבועיים  // כל מפגש 3 שעות אקדמאיות (מועד הקורסים)
בהדרכת דיויס ביטון
**תנאי קבלה:ניסיון בעיבוד שיער

'תסרוקתן' טוב נחשב מי שביכולתו להשתמש בטכניקות עבודה וכלים מקצועיים לעיצוב ויצירת תסרוקות, ללא כל התייחסות למגבלות אובייקטיביות. היכולת להתמודד עם שיער דליל, להעניק פתרונות מידיים להעדר אורך, ליצור נפח ולעצב תסרוקת תוך התאמה הרמונית מושלמת בין האישיות של הלקוחה למראה הסופי הופכת אותך מתסרוקתן טוב לתסרוקתן מצוין!
דיויס ביטון מכונה ה"גורו" של תסרוקות כלה ומשמש כמנטור של מעצבי השיער בארץ ובעולם, מדריך ומלמד את כל השיטות והטכניקות שפיתח במהלך השנים לעיצוב תסרוקות כלה ותסרוקות ערב, תוך חשיפת טיפים וטכניקות הייחודיות רק לו. דיוויס מאמין כי ככל שתלמידיו ייחשפו לשיטות רבות, מגוונות ושונות, כך מקצועיותם תהיה גבוהה יותר ותעניק להם גם יתרון ממשי על פני מעצבי שיער אחרים, וגם את כרטיס הכניסה לעולם הקסום של אומנות השיער. תסרוקות פזורות, עיצובים רכים ובעלי מראה טבעי, תסרוקות אסופות, קלאסיות ומורכבות ביותר, כל אלו מאוגדים בתכנית לימודים מקיפה ויסודית המועברת ע"י דיויס.

נושאי הלימוד בקורס תסרוקות כלה ותסרוקות ערב:
במהלך הקורס ייחשפו התלמידים לסגנונות שונים של טכניקות עבודה ויתבקשו להכיר ולתרגל את יסודות התסרוקת הקלאסית והאפנתית ואת סוגי התסרוקות בשילוב תלתלים: בייביליס, רולים וביגודים. בנוסף, ילמדו לעצב תסרוקות בשילוב צמות,קליעות ואריגות.

שילוב תוספות שיער:
דיויס, ידוע בארץ ובאירופה בשל יכולותיו המופלאות כמרכיב ושוזר תוספות שיער באופן אמנותי ומרהיב, על-פי שיטות עבודה אשר הטביע בהן את חותמו. דיויס חושף את תלמידיו לטכניקות שזירה והרכבת תוספות שיער ואקססוריז אפנתיים. במהלך הקורס יינתנו הסברים ודגשים בנושאים שונים כגון רקע היסטורי לתסרוקות, הכרת תקופות שונות ומאפייני השיער בהן ועוד, בכדי להרחיב את הידע בתחום השיער.

קורס תסרוקות כלה ותסרוקותערב, בהנחיית דיוויס ביטון:
8 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות

בקורס מלמד דיוויס את כלל השיטות והטכניקות לעיצוב תסרוקות כלה ותסרוקות ערב, שפיתח במהלך השנים.
השיעורים מלווים בעבודה מעשית ובהדרכתם של דיוויס והצוות.

מפגשי חיזוק באופן אישי בהנחיית מדריכי האקדמיה:
5 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
מפגשי החיזוק נועדו לחיזוק החומר הנלמד כל תלמיד באופן אישי בנושא שבו הוא רוצה להתחזק

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד

  • חוברת לימוד
  • מארז 5 דיסקים של 31 תסרוקות, צעד אחר צעד
  • סט 4 מסרקי סירוק
  • ספריי
  • מגוון סיכות

 

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי

מועדי פתיחת הקורסים הבאים:

  • יום ב 03/12/2018 בשעות 11:00-14:00
  • יום ב 10/12/2018 בשעות 16:00-19:00

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

עבודות תלמידים והמלצות

בן 23, עובד במספרה בבאר יעקב כשנתיים וחצי. סיימתי לימודי עיצוב שיער בבית ספר של שוקי זיקרי לפני 3 שנים והרגשתי שאני צריך חיזוק מקצועי. נרשמתי לקורס תסרוקות כלה וערב בהדרכת דיוויס ותספורות קלאסי מודרני ומאסטר בכימיה בהדרכת אודי. החלטתי ללמוד אצל דיוויס ואודי כיוון ששמעתי עליהם המון מעמיתים למקצוע וגם התרשמתי מהיכולות של בוגרי האקדמיה. הלימודים באקדמיה מאוד מעשירים, למדתי המון ישירות מהמדריכים הבכירים דיוויס ואודי. בקורס של אודי למדתי קוים שלא הכרתי, למדתי טכניקות גזירה נכונות, הקורסים נתנו לי סדר לעבודה. כששואלים אותי על אודי אני רק יכול לומר שאין עליו מכל הבחינות, גם מקצועית, גם מבחינת רצינות, היחס שהוא נותן לתלמידים, בשבילי אודי הוא דמות להערצה.
רז סהר
רז סהר
בוגר הקורסים תסרוקות כלה וערב, מאסטר כימיה וקלאסי מודרני