קורס מאסטר תסרוקות

השתלמות תסרוקות למתקדמים

3 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 3 שעות אקדמאיות (מועד הקורסים)
בהדרכת דיויס ביטון
**תנאי קבלה: תעודת סיום קורס תסרוקות כלה וערב/ ניסיון של שנתיים ומעלה

קורס מאסטר קלאס מיועד למסרקים מקצועיים. בקורס זה מלמד דיוויס את התסרוקות והטכניקות העדכניות ביותר מהקולקציה האחרונה של תסרוקות הכלה והערב והשיעורים מלווים בעבודה מעשית ובהדרכה של דיוויס והצוות.
בנוסף יינתן דגש רב על צמות קלועות, טכניקות וחידושים. במהלך הקורס יסביר דיוויס, יציד וילמד טכניקות של שילובי צמות ואריגות בתסרוקת.

שיטת הלימוד באקדמיה של דיוויס ואודי, הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע, הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אמנות ויצירה.

הציוד הנדרש:

  • דוגמנית/ ראש בובה משיער טבעי ומעמד לבובה.
  • ספריי לעיצוב השיער
  • סט מסרקים מקצועיים
  • סיכות סבתא גדולות וקטנות
  • סיכות סגורות גדולות וקטנות

 

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד
אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד
מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות