צרו קשר

ויה אדוואנס דיויס ואודי

קורס תספורות קלאסי מודרני יצירתי

15 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
בהדרכת אודי ביטון

מסלול זה מיועד למעצבי שיער בכל הרמות, או למעוניינים לרענן ולהעשיר את הידע הקיים ברשותם.

קורס ייחודי זה פותח ונבנה על ידי אודי ביטון, המזוהה עם בכירי תעשיית עיצוב השיער בלונדון ומי שהיה אחראי על פיתוח קווים באקדמיה שלTONY&GUY , במטרה להעניק ידע, טכניקות וכלים לאלו שתשוקתם למספריים היא הגדולה ביותר ומזהים את עצמם כ-DNA של גזרנים..
בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המאגדים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.
הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.
במהלך הקורס יינתנו כלים מקצועיים לאפיון שיער הלקוחה, תוך הבנה של שיטות חלוקת וגזירת השיער, הבנת צורת הגולגולת והאופן בו תוכלו לגרום לשיער "ליפול" בצורה מושלמת.
הדבר החשוב ביותר שיבטיח לכם הצלחה במקצוע, הוא שבמסגרת הלימודים תוכלו ליהנות משעות מרובות של תרגול בסלון המתמחים בעבודה על דוגמניות אמיתיות. כך תיפרדו מאיתנו רק עם מסרק ומספריים בדרך למקום העבודה שלכם, מצוידים בידע מקצועי, ניסיון והכי חשוב ים של ביטחון מקצועי, בטחון אישי מעשי ומקצועי!

נושאי הלימוד בקורס תספורות קלאסי מודרני:
מבוא למקצוע ספרות; סוגי שיער, כיווני צמיחה, מבנה השערה; מבנה גולגולת; מושגים בשפה המקצועית; טכניקות סירוק; שיטות עיצוב שיער; חלוקות ושבילים; זווית גזירה; אבחון והתאמה ללקוחה; עבודה במספרה; קווי תספורות בסיסיים לנשים; כל סוגי הדירוגים- דירוגים קצרים, דירוגי מסגרת וכל סוגי הפוני.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, הכוללת:

  • חוברת לימוד
  • ראש בובה לתרגול טכניקות גזירה
  • CD עם 4 קווי תספורות, בהנחיית הארט דירקטור אודי ביטון
  • מספריים מקצועיות
  • מסרק תספורות
  • קליפסים
  • ועוד…

 

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי

במהלך השבוע מתקיימים ימי תרגול נוספים הפתוחים לתלמידי הקורס ובתיאום מראש. ניתן להביא מודליסטית ולתרגל בליווי מדריך.
לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי.

***מבצע מיוחד לנרשמים לשני הקורסים – קורס תספורות קלאסי מודרני וקורס כימיה מאסטר קולור – ניתן לשלב ליום לימודים ארוך.

מועדי פתיחת הקורסים הבאים:

  • יום ב 22/10/2018 בשעות 11:00-14:00
  • יום א 16/12/2018 בשעות 15:00-18:00

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

עבודות תלמידים והמלצות

בן 23, עובד במספרה בבאר יעקב כשנתיים וחצי. סיימתי לימודי עיצוב שיער בבית ספר של שוקי זיקרי לפני 3 שנים והרגשתי שאני צריך חיזוק מקצועי. נרשמתי לקורס תסרוקות כלה וערב בהדרכת דיוויס ותספורות קלאסי מודרני ומאסטר בכימיה בהדרכת אודי. החלטתי ללמוד אצל דיוויס ואודי כיוון ששמעתי עליהם המון מעמיתים למקצוע וגם התרשמתי מהיכולות של בוגרי האקדמיה. הלימודים באקדמיה מאוד מעשירים, למדתי המון ישירות מהמדריכים הבכירים דיוויס ואודי. בקורס של אודי למדתי קוים שלא הכרתי, למדתי טכניקות גזירה נכונות, הקורסים נתנו לי סדר לעבודה. כששואלים אותי על אודי אני רק יכול לומר שאין עליו מכל הבחינות, גם מקצועית, גם מבחינת רצינות, היחס שהוא נותן לתלמידים, בשבילי אודי הוא דמות להערצה.
רז סהר
רז סהר
בוגר הקורסים תסרוקות כלה וערב, מאסטר כימיה וקלאסי מודרני
אני בן 24, בעל מספרה בעכו כבר 4 שנים. אני עובד בתחום הספרות כבר 8 שנים וחיפשתי בית ספר שיקדם אותי מבחינה מקצועית, בית ספר שיעזור לי לעלות רמה מבחינת הביצועים שלי במספרה. התחברתי מאוד לאודי, לאופי שלו, למקצועיות, הרגשתי שהוא מדבר איתי בגובה העיניים והחלטתי ללמוד אצלו את הקורסים קלאסי מודרני וכימיה. אודי מעביר את החומר מעולה, הוא משלב בשיעור הרבה דוגמאות של מצבים שונים שנתקלים בהם במספרה ביום יום. אהבתי את הדרך שבה אודי מתעניין ומציף בעיות שנתקלים בעבודה במספרה הוא נותן המון מהניסיון שלו ורוצה שהתלמידים שלו יבינו וידעו את השיטה וההיגיון שמאחוריה. כיום בעקבות הקורסים יש לי המון ביטחון בעבודה, אני עובד לפי חלוקות, שיטות וטכניקות שלמדתי וזה עושה לי המון סדר בעבודה.
אושרי אטיאס
אושרי אטיאס
בוגר קורס מאסטר כימיה וקלאסי מודרני
החלטתי לבוא ללמוד באקדמיה של דיוויס ואודי לאחר ששמעתי ביקורות מאוד טובות על המקום ובנוסף התרשמתי מעבודות של בוגרי האקדמיה. הבנתי מכל מי שלמד פה שאודי הוא מורה מספר 1 בארץ! אודי מלמד שיטות וטכניקות עבודה שייחודיות לו ומעניקות לנו את הדרך הכי נכונה ונקייה להגיע לתוצאה המושלמת. במשך הקורס רכשתי את מלוא הניסיון מכיוון שבאקדמיה דואגים לדוגמניות שיער שעליהן אנחנו מתרגלים את שיטות העבודה בליווי צמוד של המדריכים. אודי מורה שלא מוותר לתלמידים שלו, חשוב לו שהכל יהיה 100%, תמיד סבלני יתר על המידה ומשרה ביטחון. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין ללמוד ספרות רק אצל דיוויס ואודי.
מיכל אוחנה
מיכל אוחנה
בוגרת הקורסים תספורות בסיסי וקלאסי מודרני