קורס תספורות קלאסי מודרני יצירתי

15 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות בהדרכת אודי ביטון

מסלול הלימוד הבסיסי והמיוחד להכשרת מעצבי שיער .מסלול זה מיועד למעצבי שיער בכל הרמות, או למעוניינים לרענן ולהעשיר את הידע הקיים ברשותם.

קורס ייחודי זה פותח ונבנה על ידי אודי ביטון, המזוהה עם בכירי תעשיית עיצוב השיער בלונדון ומי שהיה אחראי על פיתוח קווים באקדמיה שלTONY&GUY , במטרה להעניק ידע, טכניקות וכלים לאלו שתשוקתם למספריים היא הגדולה ביותר ומזהים את עצמם כ-DNA של גזרנים.

בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המאגדים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.

הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.

במהלך הקורס יינתנו כלים מקצועיים לאפיון שיער הלקוחה, תוך הבנה של שיטות חלוקת וגזירת השיער, הבנת צורת הגולגולת והאופן בו תוכלו לגרום לשיער "ליפול" בצורה מושלמת.

הדבר החשוב ביותר שיבטיח לכם הצלחה במקצוע, הוא שבמסגרת הלימודים תוכלו ליהנות משעות מרובות של תרגול בסלון המתמחים בעבודה על דוגמניות אמיתיות. כך תיפרדו מאיתנו רק עם מסרק ומספריים בדרך למקום העבודה שלכם, מצוידים בידע מקצועי, ניסיון והכי חשוב ים של ביטחון מקצועי, בטחון אישי מעשי ומקצועי!

נושאי הלימוד בקורס תספורות קלאסי מודרני:

מבוא למקצוע ספרות; סוגי שיער, כיווני צמיחה, מבנה השערה; מבנה גולגולת; מושגים בשפה המקצועית; טכניקות סירוק; שיטות עיצוב שיער; חלוקות ושבילים; זווית גזירה; אבחון והתאמה ללקוחה; עבודה במספרה; קווי תספורות בסיסיים לנשים; כל סוגי הדירוגים- דירוגים קצרים, דירוגי מסגרת, כל סוגי הקרה, תספורות קצרות וכל סוגי הפוני.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, הכוללת:

  • חוברת לימוד
  • ראש בובה לתרגול טכניקות גזירה
  • מספריים מקצועיות
  • מסרק תספורות
  • קליפסים
  • ועוד…

במהלך השבוע מתקיימים ימי תרגול נוספים הפתוחים לתלמידי הקורס ובתיאום מראש. ניתן להביא מודליסטית ולתרגל בליווי מדריך.

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי בשיתוף לוריאל העולמית.

לפרטים נוספים על קורס עיצוב שיער - לחץ כאן

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות