אקדמיה

השתלמות תספורת וכימיה (למתקדמים)

מפגש אחד | 4 שעות אקדמאיות

בהדרכת אודי ביטון

השתלמות המיועדת  למעצבי שיער וספרים בעלי ניסיון של מינימום שנתיים המעוניינים להעשיר את הידע הקיים ברשותם בתחום התספורות והכימיה. 

מסלול לימודים זה הינו המסלול היחידי מסוגו בארץ המאפשר לעוסקים בתחום עיצוב השיער להיחשף לחידושים ולחזק את יסודות המקצוע בו הם עוסקים. 

אודי ביטון – מעצב השיער היחידי בישראל המחזיק בתואר היוקרתי "Hair Color Specialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" בטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי פיתח שיטות הוראה ייחודיות בתחום התספורות, והוא בעל סגנון עיצובי של חיתוך וגזירת שיער צעיר ועכשווי הייחודי לו.

במהלך ההשתלמות נערכות הדגמות, על דוגמניות שיער, בתחום הצבע והתספורות. במהלך ההדגמות מוסברים תהליכי העבודה בשיטה של step by step.

 

[vc_column_text]דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד
אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד
מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות