צרו קשר

לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי

אנחנו בדיויס ואודי מאמינים באיכות הלימודים שאנחנו מציעים ולכן כמות המפגשים תלויה בקצב ההתקדמות האישית של כל תלמיד כך שקורס ספרות מורכב מ-3 קורסים שונים, של מינימום 40 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות ועד לכמות מפגשים נדרשת על פי התאמה באופן אישי על פי קצב ההתקדמות האישית, אנחנו משקיעים המון בעבודה מעשית על דוגמניות שיער עד לצבירת ניסיון מעשי אמיתי שיעזור לך להיכנס במהירות לשוק העבודה כמעצב שיער מקצועי.

קורס הכנה – 10 מפגשים לבניית הבסיס הנכון כמעצב שיער, בקורס נלמד ונתרגל את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו,  כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, שיטות לעיצוב שיער. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער

קורס כימיה מאסטר קולור  – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער.
קורס יחיד מסוגו בארץ, בהם נלמד את תורת הכימיה לעומקה, הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לקחת את הידע הנרכש לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים. נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת גוון השיער לגווני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד.

קורס תספורות קלאסי מודרני – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער
לאחר עשרות שנות ניסיון בלונדון באקדמיה המובילה בעולם של TONY&GUY בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המכילים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.
הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.

שיטת הלימוד באקדמיה של דיויס ואודי הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע , הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אומנות ויצירה.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, בשווי 2,500 ₪ הכוללת:

  1. מספריים
  2. פן מקצועי
  3. ראשי אימון לתספורות כולל מעמד
  4. חוברות לימוד
  5. סט מברשות קרמיות

ועוד….

בסיום הקורס מקבלים תעודות מטעם האקדמיה של דיויס ואודי ולוריאל

  • תעודת כימיה מאסטר קולור מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
  • תעודת תספורות קלאסי מודרני מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
  • תעודה בינלאומית מטעם לוריאל

 

בכל חודש נפתח מחזור חדש לקורס ספרות כך שאפשר להירשם בזמן הנוח והמתאים ביותר עבורך

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..