קורס ספרות

לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי

אנחנו בדיויס ואודי מאמינים באיכות הלימודים שאנחנו מציעים ולכן כמות המפגשים תלויה בקצב ההתקדמות האישית של כל תלמיד כך שקורס ספרות מורכב מ-3 קורסים שונים, של מינימום 40 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות ועד לכמות מפגשים נדרשת על פי התאמה באופן אישי על פי קצב ההתקדמות האישית, אנחנו משקיעים המון בעבודה מעשית על דוגמניות שיער עד לצבירת ניסיון מעשי אמיתי שיעזור לך להיכנס במהירות לשוק העבודה כמעצב שיער מקצועי.
קורס הכנה – 10 מפגשים לבניית הבסיס הנכון כמעצב שיער, בקורס נלמד ונתרגל את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו, כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, שיטות לעיצוב שיער. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער
קורס כימיה מאסטר קולור – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער.
קורס יחיד מסוגו בארץ, בהם נלמד את תורת הכימיה לעומקה, הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לקחת את הידע הנרכש לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים. נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת גוון השיער לגווני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד.
קורס תספורות קלאסי מודרני – הקורס מורכב מ – 15 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער
לאחר עשרות שנות ניסיון בלונדון באקדמיה המובילה בעולם של TONY&GUY בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המכילים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת.
הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.
שיטת הלימוד באקדמיה של דיויס ואודי הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע , הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אומנות ויצירה.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, בשווי 2,500 ₪ הכוללת:

  • מספריים
  • פן מקצועי
  • ראשי אימון לתספורות כולל מעמד
  • חוברות לימוד
  • סט מברשות קרמיות

ועוד….

בסיום הקורס מקבלים תעודות מטעם האקדמיה של דיויס ואודי ולוריאל

  • תעודת כימיה מאסטר קולור מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
  • תעודת תספורות קלאסי מודרני מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
  • תעודה בינלאומית מטעם לוריאל

בכל חודש נפתח מחזור חדש לקורס ספרות כך שאפשר להירשם בזמן הנוח והמתאים ביותר עבורך

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
במהלך השבוע מתקיימים ימי תרגול נוספים הפתוחים לתלמידי הקורס ובתיאום מראש. ניתן להביא מודליסטית ולתרגל בליווי מדריך.
לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי.

***מבצע מיוחד לנרשמים לשני הקורסים – קורס תספורות קלאסי מודרני וקורס כימיה מאסטר קולור – ניתן לשלב ליום לימודים ארוך.

מועדי פתיחת הקורסים הבאים:

  • יום ב 22/10/2018 בשעות M11:00-14:00
  • יום א 16/12/2018 בשעות 15:00-18:00
X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות