לימודי ספרות באקדמיה של דיויס ואודי

אנחנו בדיויס ואודי מאמינים באיכות הלימודים שאנחנו מציעים ולכן כמות המפגשים תלויה בקצב ההתקדמות האישית של כל תלמיד. מסלול קורס ספרות מורכב מ-3 קורסים שונים, של מינימום 40 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות ועד לכמות מפגשים נדרשת על פי התאמה באופן אישי על פי קצב ההתקדמות האישית, אנחנו משקיעים המון בעבודה מעשית על דוגמניות שיער עד לצבירת ניסיון מעשי אמיתי שיעזור לך להיכנס במהירות לשוק העבודה כמעצב שיער מקצועי.
קורס ספרות ראשון – קורס הכנה למתחילים הקורס כולל 5 מפגשים ובו ילמדו ויתרגלו את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו, כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, שיטות לעיצוב שיער, ועוד. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער.

קורס ספרות שני – קורס כימיה גוונים וצבע המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער. אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist",הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, עשרות שנים של ניסיון בעבודה מול לקוחות והדרכת מעצבי שיער בארץ ובעולם נולד קורס ייחודי מסוגו בו נלמד את תורת הכימיה לעומקה, נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגוני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד .

קורס ספרות שלישי – קורס תספורות קלאסי מודרני המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער. קורס ייחודי זה פותח ונבנה על ידי אודי ביטון, המזוהה עם בכירי תעשיית עיצוב השיער בלונדון ומי שהיה אחראי על פיתוח קווים באקדמיה שלTONY&GUY, במטרה להעניק ידע, טכניקות וכלים לאלו שתשוקתם למספריים היא הגדולה ביותר ומזהים את עצמם כ-DNA של גזרנים. בשיתוף צמרת מעצבי השיער המובילים את אפנת השיער בלונדון ובעולם, יצר אודי ביטון 8 קווים קלאסיים מודרניים המאגדים בתוכם את כל הטכניקות המובילות ליצירת תספורת איכותית ומושלמת. הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות, כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן, ובכל רגע נתון ניתן יהיה לשחזר את התספורת שעיצבתם.

שיטת הלימוד באקדמיה של דיויס ואודי הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע ,הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אומנות ויצירה.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, בשווי 2,000 ₪ הכוללת:

  • מספריים
  • פן מקצועי
  • ראשי אימון כולל מעמדים
  • קליפסים
  • חוברות לימוד
  • מברשת + קערת צבע
  • סט מברשות קרמיות
  • סט מסרקים + קליפסים
  • תיק יוקרתי
  • ועוד…

בסיום הקורס מקבלים תעודות מטעם האקדמיה של דיויס ואודי ולוריאל העולמית

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות