לימודי צביעת שיער

צרו קשר

ויה אדוואנס דיויס ואודי

קורס כימיה מאסטר קולור

לימודי צביעת שיער – 15 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
בהדרכת אודי ביטון

אודי ביטון ניהל את מחלקת הכימיה בסניף המרכזי של TONY&GUY בלונדון והיה מדריך מקצועי בכיר.
אודי הוא היחיד בישראל בעל תואר מומחה (Specialist) של לוריאל- תואר נדיר בו מחזיקים רק 400 מעצבי שיער ברחבי העולם.
קורס צביעת שיער היחיד מסוגו בארץ, בו תלמד/י את תורת הכימיה לעומקה. הקורס מיועד לכימאים המעוניינים לקחת את כישוריהם לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים.
תלמד/י לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגווני העור ועוד.
הדבר החשוב ביותר שיבטיח לכם הצלחה במקצוע, הוא שבמסגרת הלימודים תוכלו ליהנות משעות מרובות של תרגול בסלון המתמחים בעבודה על דוגמניות אמיתיות. כך תיפרדו מאיתנו בדרך למקום העבודה שלכם, מצוידים בידע מקצועי, ניסיון והכי חשוב ים של ביטחון מקצועי!

נושאי הלימוד בקורס מאסטר קולור:
ייעוץ ודיאגנוזה; היכרות עם צבעי היסוד, בסיס טבעי ופיגמנטים טבעיים; מבנה השערה; שיטות לאבחון השערה; היכרות ולימוד עם המוצרים מעולם הכימיה; טכניקות הבהרה של שיער טבעי; שיטות וטכניקות ללימודי צביעת שיער צבוע; טכניקות לשינוי גוון; אבחון והתאמה ללקוח/ה; עבודה במספרה.

משתתפי קורס צביעת שיער זה יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, הכוללת:

  • חוברת לימוד
  • חומרי צביעה והברה לצורך העבודה על הדוגמניות

לבוגרים תוענק תעודת גמר יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי

 

***מבצע מיוחד לנרשמים לשני הקורסים – קורס תספורות קלאסי מודרני וקורס כימיה מאסטר קולור/קורס צביעת שיער – ניתן לשלב ליום לימודים ארוך.

מועדי פתיחת הקורסים הבאים:

  • יום ב 22/10/2018 בשעות 15:00-18:00
  • יום א 16/12/2018 בשעות 11:00-14:00

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..

עבודות תלמידים והמלצות

בן 23, עובד במספרה בבאר יעקב כשנתיים וחצי. סיימתי לימודי עיצוב שיער בבית ספר של שוקי זיקרי לפני 3 שנים והרגשתי שאני צריך חיזוק מקצועי. נרשמתי לקורס תסרוקות כלה וערב בהדרכת דיוויס ותספורות קלאסי מודרני ומאסטר בכימיה בהדרכת אודי. החלטתי ללמוד אצל דיוויס ואודי כיוון ששמעתי עליהם המון מעמיתים למקצוע וגם התרשמתי מהיכולות של בוגרי האקדמיה. הלימודים באקדמיה מאוד מעשירים, למדתי המון ישירות מהמדריכים הבכירים דיוויס ואודי. בקורס של אודי למדתי קוים שלא הכרתי, למדתי טכניקות גזירה נכונות, הקורסים נתנו לי סדר לעבודה. כששואלים אותי על אודי אני רק יכול לומר שאין עליו מכל הבחינות, גם מקצועית, גם מבחינת רצינות, היחס שהוא נותן לתלמידים, בשבילי אודי הוא דמות להערצה.
רז סהר
רז סהר
בוגר קורס תסרוקות כלה וערב, מאסטר כימיה וקלאסי מודרני
אני בן 24, בעל מספרה בעכו כבר 4 שנים. אני עובד בתחום הספרות כבר 8 שנים וחיפשתי בית ספר שיקדם אותי מבחינה מקצועית, בית ספר שיעזור לי לעלות רמה מבחינת הביצועים שלי במספרה. התחברתי מאוד לאודי, לאופי שלו, למקצועיות, הרגשתי שהוא מדבר איתי בגובה העיניים והחלטתי ללמוד אצלו את הקורסים קלאסי מודרני וכימיה. אודי מעביר את החומר מעולה, הוא משלב בשיעור הרבה דוגמאות של מצבים שונים שנתקלים בהם במספרה ביום יום. אהבתי את הדרך שבה אודי מתעניין ומציף בעיות שנתקלים בעבודה במספרה הוא נותן המון מהניסיון שלו ורוצה שהתלמידים שלו יבינו וידעו את השיטה וההיגיון שמאחוריה. כיום בעקבות הקורסים יש לי המון ביטחון בעבודה, אני עובד לפי חלוקות, שיטות וטכניקות שלמדתי וזה עושה לי המון סדר בעבודה.
אושרי אטיאס
אושרי אטיאס
בוגר קורס מאסטר כימיה וקלאסי מודרני
בן 26, בעל מספרה חדשה בלוד ובעל ניסיון של 6 שנים. החליט ללמוד כימיה אצל אודי לאחר ששמע המלצות על האקדמיה של דיוויס ואודי מעמיתים בתחום. עברתי בהצלחה את הקורס מאסטר בכימיה וקיבלתי ביטחון! אודי מעביר את החומר בקורס בשיטת לימוד שונה מכל מה שלמדתי בעבר. הבנתי לעומק את תורת הכימיה והנושא נהיה לי ברור. אודי מסביר מצויין ובסבלנות שלב אחרי שלב, הוא עונה על כל השאלות עד שכולם מבינים, מס' תלמידים בכיתה קטן והיחס חם ואישי. כימיה זה לא תחום שאפשר ללמוד רק תיאורטית, אני יודע שאני צריך להמשיך ולתרגל וככל שאעבוד יותר אתמקצע יותר.
צחי ניניו
צחי ניניו
בוגר הקורס מאסטר כימיה