קורס כימיה מאסטר קולור

לימודי צביעת שיער – 15 מפגשים חד־שבועיים // כל מפגש 4 שעות אקדמאיות בהדרכת אודי ביטון

קורס כימיה גוונים וצבע המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער. אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist",הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, עשרות שנים של ניסיון בעבודה מול לקוחות והדרכת מעצבי שיער בארץ ובעולם נולד קורס ייחודי מסוגו בו נלמד את תורת הכימיה לעומקה, נלמד לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגוני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד .


הדבר החשוב ביותר שיבטיח לכם הצלחה במקצוע, הוא שבמסגרת הלימודים תוכלו ליהנות משעות מרובות של תרגול בסלון המתמחים בעבודה על דוגמניות אמיתיות. כך תיפרדו מאיתנו בדרך למקום העבודה שלכם, מצוידים בידע מקצועי, ניסיון והכי חשוב ים של ביטחון מקצועי!

נושאי הלימוד בקורס מאסטר קולור:

ייעוץ ודיאגנוזה; היכרות עם צבעי היסוד, בסיס טבעי ופיגמנטים טבעיים; מבנה השערה; שיטות לאבחון השערה; היכרות ולימוד עם המוצרים מעולם הכימיה; טכניקות הבהרה של שיער טבעי; שיטות וטכניקות לצביעת שיער צבוע; טכניקות לשינוי גוון; סריגת גוונים ; אבחון והתאמה ללקוח/ה; עבודה במספרה.

משתתפי קורס צביעת שיער זה יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, הכוללת:

  • חוברת לימוד
  • חומרי צביעה והבהרה לצורך העבודה על הדוגמניות

לבוגרים תוענק תעודת גמר מאסטר קולור יוקרתית מטעם האקדמיה של דיויס ואודי לוריאל העולמית

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות