צרו קשר

מסלולי לימוד לחיילים משוחררים

באקדמיה לעיצוב שיער של דיויס ואודי תזכו להכיר איכות ללא פשרות, מקצועיות של שנים וערך מוסף בתעשייה. 
בקורסים נלמדות השיטות העדכניות והמבוקשות ביותר בעולם עיצוב השיער לצד התנסות מעשית בליווי המנטורים המובילים דיויס ואודי.
הלימודים מתקיימים באקדמיה מפוארת במרכז ת'א, וכל תלמיד נהנה מיחס חם וליווי אישי מצוות האקדמיה. 
עם סיום הלימודים משתלבים הבוגרים בהצלחה בשוק העבודה, וזוכים להערכה בקרב מובילי הענף.
הקורסים המובילים באקדמיה לעיצוב שיער של דיויס ואודי- מוכרים על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים:
 

INTENSIVE – קורס עיצוב שיער בסיסי מורחב סוג -1 

בפיקוח משרד התמ"ת, מוכר על חשבון הפיקדון

אורך הקורס: 7 חודשים

קהל יעד: תלמידים ללא רקע בעיצוב שיער אשר רוצים להשתלב בתחום ולעבוד באופן עצמאי או כשכירים.

האקדמיה לעיצוב שיער דיוויס&אודי מציעה קורס בסיס עם תכנית לימודים מורחבת להכשרה מקצועית של מעצבי שיער. קורס זה נחשב מהמבוקשים בתחום ההכשרה המקצועית והוא מיועד לתלמידים שאינם באים מרקע בתחום השיער המעניק להם את הכלים המקצועיים להשתלב כמעצבי שיער בשוק המקצועי.  מערכת השעות כוללת שעות עיוניות ומעשיות כאחד. תכנית הלימודים המקיפה מאפשרת לכל תלמיד להתנסות ולצבור מיומנות מקצועית והכל בליווי מדריכים בכירים והשגחה מקצועית. 

קורס זה עוסק בתחומים המובילים של המקצוע בהרחבה גדולה : תסרוקות, תספורות וכימיה, ומאפשר לתלמידים בכיתות ליהנות מנוכחותם של דיוויס & אודי הנחשבים בעלי שם והכרה בינלאומית. 

עם סיום הקורס יוענקו 3 תעודת גמר: 

• תעודת סיווג מקצועית סוג 1 של משרד התמ"ת 

תעודת סיום  של האקדמיה לעיצוב שיער דיויס&אודי 

• תעודת גמר מטעם חברת לוריאל.

מועד פתיחה קרוב:

הטבות ייחודיות לחיילים משוחררים:

  • ערכת לימוד מקצועית בשווי 3,000 ש'ח במתנה
  • תרגול באקדמיה ללא הגבלה גם אחרי שמסיימים את הקורס
  • ניתן לשלם את הקורסים על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים
  • תלמידים מצטיינים משתלבים בהפקות ובתוכניות טלויזיה נבחרות

Hairstyle- הקורס השלם לעיצוב תסרוקות 

בפיקוח משרד התמ"ת, מוכר על חשבון הפיקדון

אורך הקורס: כ-3 חודשים
קהל יעד: תלמידים אשר מעוניינים להתמחות בתחום התסרוקות, הקורס מתאים למעצבי שיער בעלי ניסיון או לתלמידים ללא רקע. 

דיוויס ביטון  היה הראשון בישראל להגדיר מחדש את המושג הקלאסי – תסרוקת. באופן אמנותי יוצא דופן, באמצעות טכניקות עבודה ייחודיות אותן פיתח במשך שנים, הוא הפך את העיצוב הקלאסי והמסורתי בשיער לשיטת עיצוב ייחודית  תוך כדיי יצירת סטיילינג מרהיב התואם את מבנה הפנים. דיוויס נחשב כמוביל תחום התסרוקות בישראל ומשמש אחד המדריכים הבכירים בארץ ובעולם בתחום זה. 

יוצר ומחחבר הספר  המאגד בתוכו גלריית צילומים של עיצובים מרהיבים בשיער,  הנמכר באירופה ובארה"ב  אשר תורגם  ל-25 שפות ונמכר ברחבי העולם במיליוני עותקים. Great Hair הפך ספר מקצועי מוערך והכרחי בקרב אנשי מקצוע מובילים. 

 אנו מזמינים אותך ללמוד בקורס השלם והמקיף לעיצוב תסרוקות הבלעדי רק  לאקדמיה של 'דיוויס&אודי' ולהכיר מקרוב את טכניקות העיצוב והפיסול בשיער בתכנית הלימודים המקיפה ביותר בארץ.

הקורס מיועד לעוסקים במקצועות היופי השונים המעוניינים להעשיר את הכשרתם המקצועית. ספרים, מאפרים מקצועיים כנותני שירותים משלימים בהפקות איפור וצילומי אופנה, סטייליסטים/יות, טכנאיות ציפורניים, קוסמטיקאיות ועוד

לימודי עיצוב שיער תוכנית לימודים

תוכנית הלימודים הקורס מורכב משיעורים עיוניים ומעשיים תוך כדיי הדגמות ותרגול עצמי בפיקוח מלא של צוות מדריכים מיומן ובכיר.   הכרת סוגי השיער והטיפול בו,  כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי מבנה פנים וקווי המתאר המאפיינים  כל אחד מהם , חלוקות שיער, גלגול רולים וביגודים, שיטות לעיצוב שיער, התאמת תסרוקות למבנה הפנים ועוד. במהלך הקורס מושם דגש על כללי עיצוב בסיסיים על מנת ליצור בסיס יציב ללימוד הטכניקות בפיסול ועיצוב שיער. 

•תסרוקות כלה וערב

•תסרוקות בהתאמה לסוג שיער (מתולתל חלק)

•התאמת תסרוקת לפי מבנה פנים

•תסרוקות עם השפעות טרנדיים אופנתיים

•לימוד טכניקות 'ניפוח'

•צמות ושבילים ושילוב תוספות שיער

•תסרוקות עם השפעות תקופתיות (רנסאנס, שנות ה-40, 50, בארוק, פאנק ועוד) 

הטבות ייחודיות לחיילים משוחררים:

  • ערכת לימוד מקצועית בשווי 1,500 ש'ח במתנה
  • תרגול באקדמיה ללא הגבלה גם אחרי שמסיימים את הקורס
  • ניתן לשלם את הקורסים על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים
  • תלמידים מצטיינים משתלבים בהפקות ובתוכניות טלויזיה נבחרות
  • מועד פתיחה קרוב:

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..