בית ספר לספרות

בית ספר לספרות – דיויס ואודי

בית הספר לספרות של דיויס ואודי הוא מוסד ותיק, מוכר ומוביל בתחום לימוד מקצועות השיער. כל מקצועות השיער נלמדות בשיטות לימוד חדשניות ובקונספט הייחודי והמתקדם, שפותח על ידם במהלך השנים. דיויס ביטון – חלוץ בתחום תסרוקות הכלה והערב מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כמו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה,תצוגות ותערוכות. אודי ביטון – מנטור בינלאומי בכיר בתחום התספורות והכימיה, שהיה אחד מהארט דירקטורים בסניף הראשי של Tony & Guy בלונדון ומעצב השיער היחיד בישראל בעל התואר האירופאי היוקרתי "Hair Color Specialist", מתכתבים עם המגמות האופנתיות החדשות ביותר בעולם, ומהווים יחד מכלול שלם בכל תחומי עיצוב השיער. אנו מאמינים שעל מנת לאפשר לתלמידים להתקדם באופן אישי ומקצועי, להכיר מקרוב את תחום עיצוב השיער על כל גווניו ולהשתלב בשוק העבודה, בתעשיית הפקות האופנה, תסרוקות הכלה והערב, התספורות, הכימיה וכו', נדרש שילוב של לימודים ברמה גבוה והכשרה מקצועית יחד עם ליווי אישי של צוות הדרכה בכיר ומיומן. דיויס ואודי, שהינם בעלי ניסיון והתמחות בינלאומיים משמשים כמדריכים וכמנטורים בקורסים השונים ומכשירים את דור ההמשך של מעצבי השיער, תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים. לא פלא אם כך שבמשך שנים רבות נולדים באקדמיה סיפורי הצלחה גדולים של תלמידים ובוגרים.

אחריות לכל החיים

הרגשת קושי בנושא מסוים? אנחנו מאפשרים לך ללמוד שוב כמה שצריך על מנת שתצא לשוק העבודה מוכן ברמה המקצועית ביותר

ניסיון מעשי

בית ספר לספרות בו החלק העיקרי של הלימודים מתבצע בעבודה מעשית על דוגמניות שיער שאנחנו מספקים, בסיום הלימודים יהיה לך כבר ניסיון בשוק העבודה

עבודה בטוחה

אנחנו מתחייבים למצוא לך עבודה בסיום הלימודים ,מאות מספרות בכל רחבי הארץ עובדים איתנו בשיתוף פעולה.

הקורסים הנלמדים בבית ספר לספרות של דיויס ואודי

בית ספר לספרות

קורס ספרות ותסרוקות דיויס & אודי

קורס תסרוקות למתחילים

קורס כימיה מאסטר קולור

קורס תספורות נשים קלאסי מודרני

קורס ספרות בפיקוח משרד הכלכלה

קורס תסרוקות מורחב בפיקוח

קורס תסרוקות כלה וערב

קורס ספרות

קורס תספורות גברים

קורס החלקות

צרו קשר

כל הסיבות לבחור בבית ספר לספרות של דיויס ואודי:

אנחנו בדיויס ואודי מציעים מגוון קורסים בתחומי השיער השונים, בהם נלמדות השיטות העדכניות והמבוקשות ביותר לצד התנסות מעשית, תוך ליווי אישי של המנטורים המובילים דיויס ואודי בעלי ניסיון רב והיכרות הדוקה עם התעשייה המקומית, שיסייעו לכם בעתידכם המקצועי. דיויס ואודי, העומדים בראש האקדמיה, משמשים כמרצים בכירים בארץ ובחו"ל ומלמדים בסטנדרטים בינלאומיים. הרמה העיונית והמקצועית הנלמדת באקדמיה גבוהה ומשתווה לבתי ספר מובילים לעיצוב שיער באירופה ובארה"ב. הלימודים מתקיימים באקדמיה יוקרתית במרכז ת"א, בסביבת לימודים נעימה ומקצועית, תוך הקפדה על יחס חם וליווי אישי על פי יכולת ההתקדמות האישית של כל תלמיד. במשך עשרות שנים יצרו דיויס ואודי שיתופי פעולה מקצועיים עם מותגי ענק בינלאומיים בתחום השיער, כגון 'טוני וגיא', 'אינדולה', 'לוריאל', 'לייבל אם.' ו'בייביליס פרו', הידועים בשיטות עבודה ובמוצרים מקצועיים וייחודיים, אליהם נחשפים התלמידים במהלך כל תקופת הלימודים. עם סיום הלימודים, משתלבים בוגרי האקדמיה בהצלחה בשוק העבודה וזוכים להערכה בקרב מובילי הענף.

X
שינוי גודל גופנים
ניגודיות