לוגו דיויס ואודי עיצוב שיער

צרו קשר

לימודי ספרות באקדמיה דיויס ואודי

קורס ספרות באקדמיה של דיויס ואודי מורכב מ-4 קורסים שונים, המסלול מורכב מ-48 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כך שגם אם הגעת חסר ידע לחלוטין בסיומו של הקורס ספרות יוצאים לשוק העבודה כמעצב שיער עם כל הידע הנדרש למקצוע.

הקורס הראשון – קורס הכנה למתחילים הקורס כולל 5 מפגשים ובו ילמדו ויתרגלו את בסיס המקצוע: הכרת סוגי השיער והטיפול בו,  כלי העבודה והשימוש בהם, סוגי פנים שונים, חלוקות שיער, גלגול רולים וביגודים, שיטות לעיצוב שיער, התאמת תסרוקות למבני פנים ועוד. בקורס ההכנה יילמדו מושגי היסוד במקצוע והמיומנויות הבסיסיות לעיצוב שיער

הקורס השני – קורס כימיה גוונים וצבע המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער.
קורס יחיד מסוגו בארץ, בהם תלמד/י את תורת הכימיה לעומקה, הקורס מיועד לכימאים שמעוניינים לקחת את כישוריהם לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבין את ההיגיון העומד מאחורי תורת הצבעים. תלמד/י לאבחן את הפיגמנטים הטבעיים והשפעתם על תוצאות התהליך הכימי, תיקוני צבע מכהה לבהיר ומבהיר לכהה, שינויי גוון על אותו בסיס, התאמת טונים לגווני העור, טכניקות הבהרה של השיער הטבעי, טכניקות לצביעת שיער צבוע, טכניקות לשינוי גוון, החלקות שיער ועוד.

הקורס השלישי – קורס תספורות קלאסי מודרני המסלול מורכב מ – 15 מפגשים (כ-4 חודשים) בני 4 שעות אקדמאיות הכוללות התמחות ותרגול מעשי בסלון המתמחים עם עבודה על דוגמניות שיער
הקורס מעניק כלים לעיצוב וגזירה בשיטות הנכונות כך שהקו העיצובי של התספורת יישמר לאורך זמן , ובכל רגע נתון תוכלו לשחזר את קווי התספורת שעיצבתם.
במהלך הקורס יינתנו כלים מקצועיים לאפיון שיער הלקוחה, תוך הבנה של שיטות חלוקה וגזירת השיער, הבנת צורת הגולגולת והאופן בו תוכלו לגרום לשיער 'ליפול' בצורה מושלמת

הקורס הרביעי – קורס תסרוקות – המסלול מורכב מ – 13 מפגשים, בני 4 שעות אקדמאיות בהם דיויס מלמד את כלל השיטות והטכניקות לעיצוב תסרוקות כלה וערב שפיתח במהלך השנים.השיעורים מלווים בעבודה מעשית ובהדרכה של דיויס והצוות.

שיטת הלימוד באקדמיה של דיויס ואודי הינה שיטה ייחודית שתקנה לך את כל הידע , הכלים והרמה המקצועית הגבוהה ביותר, על מנת להוביל אותך לעולם קסום של אומנות ויצירה.

משתתפי הקורס יקבלו במתנה ערכת לימוד וכלים, בשווי 3,000 ₪ הכוללת:

 1. מספריים
 2. פן מקצועי
 3. מסלסל מקצועי
 4. ראשי אימון לתסרוקות ותספרות כולל מעמדים
 5. סיכות וקליפסים
 6. חוברות לימוד
 7. מארז דיסקים 31 תסרוקות
 8. ספריי תסרוקות
 9. סט מברשות קרמיות
 10. סט מסרקים

ועוד….

בסיום הקורס מקבלים תעודות מטעם האקדמיה של דיויס ואודי ולוריאל

 • תעודת מקצוע כימיה מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
 • תעודת מקצוע תספורות קלאסי מודרני מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
 • תעודת מקצוע תסרוקות מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
 • דיפלומת עיצוב שיער מטעם האקדמיה של דיויס ואודי
 • תעודה בינלאומית מטעם לוריאל
חזרה לקורסים

מי אנחנו

דיויס ואודי מנהלים מספרה טרנדית ומצליחה, המעניקה תפריט שירותים רחב ומגוון של עיצוב שיער מתקדם. במספרה של דיוויס ואודי מציעים תסרוקות שיער, תספורות, צביעת שיער, החלקות שיער שונות, שזירות שיער, הבהרות, גוונים ועוד..

אודי

אודי ביטון

מייסד

אודי ביטון הנו מעצב השיער היחידי בישראל בעל התואר היוקרתי "HairColorSpecialist", הנרכש באירופה ומעניק מומחיות בדרגת "מאסטר" לטכניקות צביעת שיער, הבהרות שיער ופרוצדורות כימיות לסוגי שיער שונים. אודי, אשר הדריך ולימד מאות מעצבי שיער באירופה ובישראל ושימש שנים רבות כמנהל מחלקת הכימיה בסניף הדגל של "טוני &גיא" בלונדון ובמרכזי ההדרכה המקצועיים של המותג, מביא למספרה שיטות עבודה בינלאומיות, מתקדמות ביותר ובעלות חדשנות גבוהה. אודי ביטון ידוע כבעל קו תספורות קריאטיבי ומוערך, אשר מהווה חותם אישי וייחודי לו.

 

דיויס

דיויס ביטון

מייסד

מחלקת האירועים במספרה מבוקשת במיוחד בשל העובדה כי דיוויס הוא אומן בעל מוניטין חסר- תקדים כמעצב שיער מומחה בתסרוקות ערב וכלה. דיויס ביטון, אמן שיער בעל כישרון עיצובי וקריאטיביות פנומנליים, הוא מעצב שיער, מנטור ומרצה מבוקש בקרב אנשי מקצוע בארץ ועולם כולו. מזה שנים רבות שדיויס מכתיב ומוביל את אפנת תסרוקות הערב והכלה. כו כן, דיויס אחראי על עיצוב שיערם של משתתפים בהפקות הגדולות והמובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תצוגות ותערוכות. לקוחות המספרה של דיויס ואודי נהנות משירותיהם המקצועיים של אודי, דיויס וצוות המספרה המקצועי, ברמה הגבוהה ביותר..